Ozdoby do pokoju DIY – proste i tanie!

Qrkoko.pl - Ozdoby do pokoju DIY

Ozdoby do pokoju DIY – tanio, prosto i szybko!

Cześć Kurczaku! Pokażę Ci dzisiaj jak zrobiłam ozdoby do pokoju, który jednocześnie służy mi jako mała pracownia rękodzielnicza!

Od kiedy wyprowadziłam się z rodzinnego domu, marzyło mi się móc wystroić mieszkanie całkowicie po mojemu. Niestety wszystko zawsze wynajmuję, więc nie mogę wprowadzić wielkich zmian. Dodatkowo chociaż moja głowa puchła od pomysłów na ozdoby do pokoju, to portfel nie chciał iść za jej przykładem i świecił pustkami. Pokazywałam już jak zrobić Cotton Ballsy, ale chciałam czegoś więcej!

Jak zrobić tanie i pożyteczne ozdoby?

Kocham ozdoby do pokoju i mieszkania, które oprócz przyciągania kurzu mają jeszcze inne zastosowania. Po prostu nie lubię marnowania zasobów i przestrzeni. Dodatkowym atutem jest cena, która, nie oszukujmy się, nie może być zbyt wygórowana. Na szczęście jestem rękodzielnikiem i większość rzeczy mogę wykonać samodzielnie. Pozbierałam kilka swoich pomysłów, zestawiłam z rzeczami, które już miałam w domu i nakręciłam tutorial na dekoracje do pokoju!

Kiedyś zrobiłam już kilka prostych ozdób, może widziałeś moją papierową torbę?

Trzy razy tak!

Moje dekoracje i ozdoby do pokoju miały kilka cech wspólnych – musiały być szybkie do zrobienia, proste i ładne! Z efektu końcowego jestem bardzo zadowolona. Zobaczcie zresztą sami!

Zróbcie własne dekoracje:

DIY dekoracje do pokoju! Room decor po polsku - tablica, podkładka, skrzynka! [TUTORIAL]

Jak widziałeś, drogi Kurczaku, aby zrobić coś własnoręcznie nie potrzeba specjalnych umiejętności. Takie dekoracje i ozdoby do pokoju możesz zmieniać pod swoje potrzeby. Czasami trochę farby czy kawałek papieru ozdobnego może zdziałać cuda!

Qrkoko.pl - Qrkoko.pl - Ozdoby do pokoju DIY

Qrkoko.pl - Qrkoko.pl - Ozdoby do pokoju DIY

Qrkoko.pl - Qrkoko.pl - Ozdoby do pokoju DIY

Qrkoko.pl - Qrkoko.pl - Ozdoby do pokoju DIY

Temat ozdób do pokoju, mieszkania czy ogrodu będę dalej kontynuować! Jeżeli masz jakieś propozycje lub coś mocno Cię ciekawi – koniecznie napisz mi o tym w komentarzu! Planuję zrobić coś minimalistycznego, ale może sam masz jakiś inny plan? 😉

Pozostałe pomysły na dekoracje znajdziesz pod tym linkiem. Zapraszam!

https://qrkoko.pl/ozdoby-diy/

Zobacz wszystkie tutoriale: