Torba papierowa – jak ją zrobić?

Qrkoko.pl - Torba papierowa

PAPIEROWA TORBA – PROSTE DIY DLA KAŻDEGO!

Papierowa torba to DIY, które uwielbiam! Proste, szybkie, a do tego potrzebuję tego co i tak mam w domu 🙂 Taka właśnie jest papierowa torba, którą z powodzeniem mogą zrobić też dzieci!

Qrkoko.pl - Torba papierowa

To jeden z najmodniejszych dodatków, który już zalewa Instagram czy Pinterest. Jasne, że można sobie pomyśleć – taka papierowa torba to nic takiego, przecież pakuje się w nie zakupy czy prezenty! Jednak teraz modne będą torby XXL, które może nawet pomieszczą moje zapasy włóczek 😉 A takie warto zrobić samodzielnie, aby za nie nie przepłacić!

Czego potrzebujesz?

Papierową torbę można zrobić z… papieru do pakowania, albo ze starych gazet dodając im w ten sposób podwójne znaczenie. Najlepsze w nich jest to, że można je dostosować do swoich potrzeb! Przygotuj też ostre nożyczki i klej lub taśmę.

Jak zrobić PAPIEROWĄ TORBĘ? ★ dodatek do domu - tutorial DIY ★

I co dalej?

Zachęcam Cię do ozdabiania takich toreb! Możesz je czymś wykleić, wyciąć w nich ozdobne dziury czy nawet pomalować! W rękodziele najpiękniejsze jest to, że każdy projekt można dostosować do swoich potrzeb 🙂
Oczywiście w taką torebkę możesz też zapakować prezent, zakupy czy inne drobiazgi.

Uwielbiam pracować z papierem, nadanie mu nowego życia daje mi masę satysfakcji. Zobacz moje inne tutoriale DIY, w których rozwijam temat. Może skusisz się na proste róże ze zwykłej kartki papieru?

Qrkoko.pl - Torba papierowa

Polecam Ci też lekcję o skręcaniu tutek, czyli rurek wykorzystywanych w papierowej wiklinie!

Qrkoko.pl - Torba papierowa

To co kurczaki? Nożyczki oraz klej w skrzydełka i do papieru wystąp!
Jeżeli chcesz, zobaczyć moje inne pomysły DIY to koniecznie zajrzyj to linka poniżej.

>>PROSTE DIY DLA KAŻDEGO<<

Jak widzisz filmów zrobiło się już naprawdę dużo, a to dopiero początek! Strasznie lubię przekształcać rzeczy, które już mam w domu lub robić coś zupełnie od nowa. Takie ozdoby są wyjątkowe i tworzą klimat. A do tego wcale nie muszą być drogie lub trudne w przygotowaniu. Cała magia DIY polega właśnie na tym, aby każdy, nawet początkujący, mógł projekt odtworzyć od początku do końca 🙂 Tak samo jak tutaj – papierowa torba to coś dla każdego!

Zobacz wszystkie tutoriale: