Ścieg jodełkowy na drutach [TUTORIAL]

Ścieg jodełkowy na drutach – jak go wykonać?

Jak zrobić ścieg jodełkowy na drutach? Nie trzeba znać wielu chwytów, aby świetnie się bawić podczas dziergania! Sama znajomość podstaw takich jak oczka prawe i lewe może zapewnić nam wiele atrakcji oraz jeszcze więcej pięknych ściegów. Warto taki projekt wybrać na jakieś długie i spokojne wieczory. W sam raz się nada do szlifowania swoich umiejętności dziewiarskich. Przez to, że cały czas powtarzamy ten sam ruch – idealnie go zapamiętujemy!

Dzisiaj nauczę Cię jednej z prostszych wersji ściegu jodełkowego, który ostatnio przeżywa swój renesans 🙂 Złap za włóczę oraz pasujące druty i do dzieła! Nie ma co się dłużej ociągać.

ZAPRASZAM DO NAUKI!

Ścieg jodełkowy na drutach dla początkujących ★ KNITTING TUTORIAL ★

Ścieg jodełkowy na drutach jest bardzo ładny i wygląda zaawansowanie. Jak widać można wykonać go szybko i prosto. Nawet osoba początkująca sobie z nim poradzi! To jeden z tych projektów, który warto robić na początku przygody z drutami i dziewiarstwem. Polecam go każdemu, kto dopiero myśli o znalezieniu swojego nowego hobby!

Qrkoko.pl - Ścieg jodełkowy na drutach

Taki ścieg wychodzi grubszy od klasycznej dzianiny zrobionej np. ściegiem pończoszniczym. Dlatego wykorzystując ribbony lub sznurki możemy zrobić piękne dywany lub podkładki 🙂 U mnie świetnie się sprawdza jako bieżnik i podkładka pod koty.

Jeżeli interesują Cię moje inne filmy o robótkach na drutach to polecam taką o prostej czapce. To też tylko oczka prawe i lewe, a efekt zachwyca 🙂

>>CZAPKA NA DRUTACH DLA POCZĄTKUJĄCYCH<<

Zdecydowanie więcej filmów mam o szydełkowaniu. Dziewiarski bakcyl złapany? To łap za szydełko 😉

>>DARMOWY KURS SZYDEŁKOWANIA OD PODSTAW<<

Zobacz wszystkie tutoriale: