Kokardka 3D z koralików TOHO wypleciona ściegiem peyote!

Qrkoko.pl - Kokardka 3D z koralików TOHO wypleciona ściegiem peyote

Kokardka 3D z koralików TOHO wypleciona ściegiem peyote

Kokardka 3D z koralików TOHO to jeden z pomysłów na filmy, o które często dostaję zapytania. W tym tutorialu pokażę Ci jak możesz wykonać taką kokardkę wykorzystując ścieg peyote.

Przestrzenny beading nie jest trudny, jeżeli opanuje się kilka podstawowych ściegów. Zanim zaczniemy uczyć się wyplatania kokardki sprawdź moje wszystkie pozostałe lekcje. To beading po polsku dla początkujących!

kliknij w link poniżej
» BEADING PO POLSKU – LEKCJE VIDEO «

Jakie ściegi musisz znać?

Aby cały proces przebiegł sprawnie warto odświeżyć sobie kilka podstaw. Na filmie i tak wyjaśniam wszystko od zera, ale mam kilka filmów, w których rozpowiadam się na temat różnych wariantów beadingu. Kokardka z koralików składa się wyłącznie ze ściegów Peyote. Głównym jest ten Nieparzysty. Nie znasz go? To nic! Tutaj pokazałam jak odczarować ten pozornie trudny ścieg:

kliknij w link poniżej
» PŁASKI PEYOTE NIEPARZYSTY «

Środek natomiast wyplotłam z Peyota Parzystego. Też jest bardzo prosty! Warto go opanować, nawet jeżeli nie będziesz robić kokardki 🙂

kliknij w link poniżej
» PŁASKI PEYOTE PARZYSTY «

Co zamiast?

Jeżeli marzy Ci się własna kokardka z koralików, ale nie jesteś fanem ściegu Peyote (wiedziałeś Kurczaku, że jego polska nazwa to „ścieg mozaikowy”?) to dobrą alternatywą jest Brick Stitch. Całość wyplata się w inny sposób, ale efekt jest taki sam! Spróbuj, może to rozwiązanie dla Ciebie?

kliknij w link poniżej
» BRICK STITCH «

Kokardka z koralików TOHO wypleciona ściegiem PEYOTE! ★ TUTORIAL BEADING ★

Jak widziałeś, drogi Kurczaku, kokardka z koralików jest piękna w swojej prostocie. Kiedy jeszcze miałam długie włosy uwielbiałam nią ozdabiać frotki i spinki. Idealnie nadaje się też jako element biżuteryjny np. broszka! Taka niepozorna ozdoba pomoże Ci nie tylko szlifować warsztat, ale też zachwyci wszystkich Twoich znajomych 😉 Tak wiele umiejętności zamkniętych w tak małej kokardce – to musi robić wrażenie!

Nie zapomnij zasubskrybować mojego kanału – https://www.youtube.com/subscription_center?add_user=qrkokotv

Łapcie za koraliki i twórzcie własne wersje kokardki 3D. To naprawdę świetna zabawa, a przy tym naprawdę rozwija nasze beadingowe umiejętności 😉 Przyjemnego tworzenia Kurczaki!


Zobacz wszystkie tutoriale: