Domowe SPA DIY – kule do kąpieli, peeling naturalny i żelowe mydełka

Qrkoko.pl - Domowe SPA DIY

DOMOWE SPA DIY!

Kosmetyki naturalne mają to do siebie, że najpierw łapią Cię za serce, a później za portfel 🙂 Jednak domowe spa DIY jest na wyciągnięcie ręki. Można je robić samodzielnie! Dzisiaj podzielę się z Wami moimi sposobami na kule do kąpieli, peeling oraz żelowe mydełka. To przepisy, które zawsze się sprawdzają 😉

To świetny pomysł na prezent dla kogoś bliskiego: dziewczyny, żony czy najlepszej przyjaciółki. Sprawdzą się też idealnie dla nas samych. Przygotowanie ich zajmuje dosłownie kilka chwil i można zrobić je nawet noc przed wielką imprezą 😀 Oczywiście jeżeli mamy komplet składników. A uwierzcie mi, że w Waszej kuchni i łazience znajdziecie już prawdopodobnie wszystko! Zobacz film!

Jak zrobić kule do kąpieli, peeling naturalny i żelowe mydełka? SPA DIY! [TUTORIAL]

DOMOWE SPA DLA KAŻDEGO!

Moje propozycje na domowe spa DIY to świetny początek przygody z samodzielnym robieniem kosmetyków. W tym wypadku mamy ten komfort, że doskonale wiemy co pakujemy do peelingu czy kul. W ten sposób możemy wyeliminować lub zastąpić czymś innym składniki, które nas uczulają lub zwyczajnie nam się nie podobają. Za to żelowe mydełka idealnie sprawdzają się, kiedy trzeba ze sobą zabrać w podróż niewielką ilość płynu. Nie mówiąc już o frajdzie jaką sprawia kąpiel 🙂 I to również osobie dorosłej, wiem co mówię.
Jeżeli nie możesz znaleźć foremek do kształtowania kul to spokojnie poradzisz sobie dłońmi. Ugniataj gotową bazę tak, jak robi się śnieżki! W ten sposób, każda będzie inna i wyjątkowa, a efekt buzowania zostanie taki sam 🙂 To bardzo proste!

Qrkoko.pl - Domowe SPA DIY - kule do kąpieli, peeling naturalny i żelowe mydełka

Qrkoko.pl - Domowe SPA DIY

Qrkoko.pl - Domowe SPA DIY

Mydełka mają zabawną konsystencję i pięknie się pienią, kule cudownie rozpuszczają się w wodzie uwalniając przy tym zapach, a peeling to sama rozkosz! Koniecznie dajcie mi znać, który przepis podobał Wam się najbardziej i pochwalcie się swoimi interpretacjami domowego SPA 🙂

Zobacz też moje inne filmy o DIY, może chcesz żebym rozwijała temat domowych kosmetyków?

>>PROSTE DIY DLA KAŻDEGO<<


Zobacz wszystkie tutoriale: