Szydełka z podświetleniem – RECENZJA

Qrkoko.pl - Szydełka z podświetleniem - RECENZJA

Szydełka z podświetleniem – czy warto brać w ciemno?

Szydełka z podświetleniem to jeden z tych bajeranckich gadżetów, do których wzdychałam i śliniłam się przed monitorem jak tylko zobaczyłam, że są do kupienia.

Qrkoko.pl - Szydełka z podświetleniem - RECENZJA

Obiecałam sobie, że kupię takie zanim zrobię spięcie w klawiaturze, albo przynajmniej na swoje 25 17 urodziny. Zadbałam o dietę Przedmęża i skutecznie zmniejszałam jego wagę pozbywając go zbędnych drobniaków z portfela.

Zanim zdążyłam wpędzić narzeczonego w finansową anoreksję, odezwały się do mnie dobre dusze ze sklepu KnitPL.com i zaproponowały recenzję tych świecących maleństw. Postanowiłam rzucić na nie światło i przekonać się, czy szydełka z podświetleniem to tylko efekciarski gadżet czy może pełnoprawne narzędzie pracy. Zanim rozjaśnię Wam w głowach najpierw sprawdźmy z czym mamy do czynienia.

Qrkoko.pl - Szydełka z podświetleniem - RECENZJA
http://knitpl.com/

 Wpis powstał we współpracy

 ze sklepem KnitPL.com

CZYM SĄ SZYDEŁKA Z PODŚWIETLENIEM?

Copperfieldem nie będę, bo tu nie ma żadnej niespodzianki i szydełka z podświetleniem są właśnie tym co wskazuje nazwa 😉 Crochet Lite to zestaw 9 szydełek z wbudowaną lampką, w rozmiarach od 2,5 mm do 6,5 mm. Dzięki oświetleniu można szydełkować w dosłownie każdym ciemnym miejscu, bez konieczności używania dodatkowego źródła światła.

Qrkoko.pl - Szydełka z podświetleniem - RECENZJA

Qrkoko.pl - Szydełka z podświetleniem - RECENZJA

Qrkoko.pl - Szydełka z podświetleniem - RECENZJA

Nadają się do pracy zarówno podczas zachodu polskiego słońca, jak i w kompletnych egipskich ciemnościach. Każde szydełko jest zasilane 3 bateriami g3-a (takie pastylki, tylko nie odchudzają), które są w zestawie, więc można dodać swojej robótce blasku od razu po rozpakowaniu. Zresztą sami najlepiej zobaczcie jak prezentują się w akcji!

SZYDEŁKA Z PODŚWIETLENIEM💡ŚWIET(L)NA RECENZJA!

CIEMNOŚĆ, CIEMNOŚĆ WIDZĘ, ALE PRZYNAJMNIEJ MOGĘ SZYDEŁKOWAĆ

Szydełka z podświetleniem są lekkie i dobrze wyważone. Bałam się, że baterie, które znajdują się w ich „zadniej” części, będą je przeciążać utrudniając pracę. Na szczęście nie odczułam żadnego dyskomfortu podczas szydełkowania. Mają standardową długość, która idealnie dopasowała się do mojej ręki. Wiecie doskonale jak nie lubię za krótkich szydełek, które wbijają się w dłoń. Każde szydełko ma płaską rączkę i gumową nakładkę, za którą docelowo powinniśmy trzymać. Przypominają designem trochę szydełka Clover i zdecydowanie dorównują im wygodą! Dodatkowo ich wygląd skojarzył mi się z atomówkami 😉

Qrkoko.pl - Szydełka z podświetleniem - RECENZJA

Qrkoko.pl - Szydełka z podświetleniem - RECENZJA

Lampka umieszczona jest wewnątrz rączki, a plastikowy, przeźroczysty haczyk powoduje wrażenie, że świeci się sam czubek szydełka. Trochę jak palec E.T. albo różdżka po zaklęciu Lumos. Szydełkowałam nimi kilka dni w całkowitej ciemności i z zadowoleniem mogę stwierdzić, że szydełko nie razi po oczach, tylko wyraźnie oświetla robótkę.

Qrkoko.pl - Szydełka z podświetleniem - RECENZJA

Qrkoko.pl - Szydełka z podświetleniem - RECENZJA

Qrkoko.pl - Szydełka z podświetleniem - RECENZJA

Widać nie tylko punkt, w którym akurat szydełkujemy, ale oczka obok i rzędy poniżej. Dodatkowo światło szydełek nie jest tak rozproszone jak w zwykłych lampkach, więc spokojnie możemy pracować podczas dłużącej się podróży w busie, pociągu czy na reklamach w kinie, bez obaw, że ktoś rzuci w nas popcornem (i nie będzie to pytanie czy wrzucimy coś na ząb). Szydełka świetne też nadają się do pracy z ciemnymi włóczkami, bo wiadomo, że przy czarnych materiałach oczka są prawie niewidoczne 😉

KOMU WARTO JE KUPIĆ?

Przede wszystkim samej sobie, bo o siebie trzeba dbać, a z tymi szydełkami czeka nas świetlana przyszłość! A tak na poważnie, jest to bardzo funkcjonalny i efektowny gadżet dla każdego rękodzielnika, który idealnie nadaje się jako prezent na Mikołajki lub pod choinkę. Nie jest to zbędny bajer, który będzie zakurzony jeszcze przed Sylwestrem, a użyteczny upominek wykorzystywany latami. Jeżeli czujecie swoim kurzym zmysłem, że Waszego partnera ogarnia świąteczna panika, bo nie wie co Wam kupić i poważnie zastanawia się nad kremem na noc oraz pomarańczami, to zadbajcie o jego zdrowie psychiczne i podsuńcie mu ukradkiem ten wpis. A jak byłyście w tym roku grzeczne, to same adoptujcie te maleństwa, bo chyba nie chcecie żeby spędziły święta w pudle? Zabierajcie je czym prędzej i wychowujcie jak swoje.

ŚWIATEŁKO W TUNELU

Szydełka z podświetleniem to ciekawy i nowoczesny gadżet dla każdej dziewiarki, która lubi się rozpieszczać. Nie tylko świetnie wygląda, ale też spełnia swoją funkcję. To naprawdę dobre szydełka, na których pracuje się bardzo komfortowo, a dzięki podświetleniu można to robić o każdej porze dnia i nocy. Jeżeli dopiero wieczorową porą budzicie się do rękodzielniczego życia to na pewno szydełka Crochet Lite wniosą do niego sporą dawkę radości i światła 😉

KUP SZYDEŁKA Z PODŚWIETLENIEM I ZGARNIJ BONUSOWE SZYDEŁKA BRELOCZKI!

Qrkoko.pl - Szydełka z podświetleniem - RECENZJA
http://knitpl.com/szydelka-i-akcesoria-dziewiarskie/szydelka/szydelka-z-podswietleniem-crochet-lite.html

Nie zwlekaj i zrób sobie prezent 😉

Pamiętaj, żeby przy zakupie szydełek w polu na komentarz kupującego podać nasze super tajne hasło:

QRKOKO

Otrzymasz wtedy szydełka breloczki zupełnie za darmo!

Zobacz wszystkie tutoriale: