Bransoletka na krośnie – zwężanie końców pod zapięcie regulowane!

Qrkoko.pl - Bransoletka na krośnie

Bransoletka na krośnie – jak ją zrobić?

Aby Twoja pierwsza bransoletka na krośnie się udała nie potrzebujesz zaawansowanych umiejętności! Tak naprawdę z jej utkaniem poradzi sobie nawet osoba początkująca. Jak ją zrobić? Mam o tym całą darmową lekcję video, w której wyjaśniam to krok po kroku.

kliknij w link poniżej
» BRANSOLETKI NA KROŚNIE – INSTRUKCJA VIDEO «

Jak już pewnie zauważyłaś pokazałam w tamtej lekcji kolorową, folkową bransoletkę, której końce zmniejszyłam. Redukowanie ilości koralików w takich bransoletkach nie jest trudne. Dzisiaj przyszła pora, abym pokazała Ci jeden z moich sposób na to. Gotowa?

Czego potrzebuję?

Aby utkać swoją bransoletkę na krośnie, a następnie ją zwęzić nie potrzebujesz żadnych specjalnych materiałów. Igła, nić i koraliki wystarczą! Tkanie na krośnie koralikami to kolejna beadingowa technika, w której podstawowe materiały pokrywają się w większości z innymi ściegami. Jeżeli chcesz poznać moje inne lekcje o beadingu po polsku sprawdź pozostałe materiały wideo. To już prawie 20 darmowych filmów i wiele lekcji uzupełniających!

kliknij w link poniżej
» BEADING PO POLSKU «

Szczególnie polecam Ci wpisy poświęcone innym płaskim ściegom. Uzyskany efekt trochę różni się od tego utkanego, ale plus jest taki, że nie potrzebujesz do nich krosna 🙂

kliknij w link poniżej
» PŁASKI PEYOTE PARZYSTY «

kliknij w link poniżej
» PŁASKI PEYOTE NIEPARZYSTY «

kliknij w link poniżej
» PŁASKI BRICK STITCH«

Pora na zwężanie!

Jeżeli twoja bransoletka na krośnie jest już utkana to możemy przejść do lekcji! Pokażę Ci jak w prosty sposób zmniejszyć ilość koralików na jej końcach, tak aby pasowała na mniejsze końcówki. To też świetny sposób na zrobienie zapięcia regulowanego! Spokojnie, wszystko pokazuję w filmie, który znajdziesz poniżej.

Wyplatanie koralikami na krośnie - jak zwęzić bransoletkę? ★ TUTORIAL BEADING ★ Prosty sposób!!!


Jest wiele sposobów na zwężanie bransoletki utkanej na krośnie. Zachęcam Cię do testowania wielu z nich i znalezienia tego ulubionego.

Nie zapomnij zasubskrybować mojego kanału – https://www.youtube.com/subscription_center?add_user=qrkokotv

Istnieje też ścieg koralikowy, który wyplata się bez krosna, a efekt jest taki sam! Zaintrygowałam Cię? Jeżeli tak to udostępnij dalej ten wpis (i pacnij lajka!), a będę wiedzieć, że chcesz go poznać 🙂 Chętnie nakręcę o nim kolejną koralikową lekcję.

Zobacz wszystkie tutoriale: