Wymianka jesienna

2

Jestem już po wymiance organizowanej przez blog Dekupagekinii. Moją parą była Kasia z Biolożkowego Domku. Jej relacje z otrzymania paczki ode mnie można obejrzeć tutaj.

Zrobiłam dla Niej naszyjnik na bazie ze sznura szydełkowo-koralikowego z przywieszką, do której użyłam koralików TOHO, Fire Polish, hematytów i złotych, szklanych koralików. Chwost (zrobiłam go sama) i wykończenie w kolorze starej miedzi.

Do tego Kasia dostała również bransoletkę z TOHO w rozmiarze 8/0 w pięknym różowym odcieniu (Ancient Rose) z pozytywną przywieszką.

Na dokładkę kolczyki-ciasteczka, których nie zdążyłam sfotografować (widać je u Kasi) oraz zawieszkę do telefonu, która już gościła na blogu. Wisienką na torcie była garść przydasiów, które bardzo się spodobały.

Wymiankę uważam za bardzo udaną. Ze swoich prezentów jestem zachwycona, co zresztą widać na zdjęciach. Piękna ekotorba w zestawie z saszetką i super jubilerskie dodatki (kamienie, sznurki, koraliki, – czyli to, co kotki lubią najbardziej). Słodycze z paczki zostały skonsumowane zanim zdążyłam się do nich dorwać :(

Qrkoko.pl - Wymianka Jesienna

Qrkoko.pl - Wymianka Jesienna

Qrkoko.pl - Wymianka Jesienna

2 komentarze

  1. Cieszę się, że jesteś zadowolona :)! Twoje podarki są cudne, super precyzyjnie wykonane i piękne w każdym calu :). Życzę miłego użytkowania ekotorby :).

    • Oczywiście, że jestem zadowolona! Jest cudowna! A w woreczek wchodzi mi idealnie kordonek, szydełko i nożyczki – czyli zestaw awaryjny na wypadek okienka między wykładami :)