Twórz. Zacznij od swojego życia

Jeżeli interesuje Cię reklama na moim blogu napisz: qrkoko@gmail.com

Qrkoko.pl codziennie obserwują ludzie zainteresowani tematyką Rękodzieła. Ufają mojej opinii i doświadczeniu. To ludzie kreatywni, którzy wiele razy zaskakiwali mnie swoją pomysłowością! Czy takich odbiorców szukasz również dla siebie?

Jeżeli nie jest Ci obca filozofia CraftStyle i wierzysz, że stworzymy razem coś świetnego to jesteś w dobrym miejscu ;)

Czym jest CraftStyle?

To mój autorski projekt, w którym zawarłam najwazniejsze zagadnienia i zasady jakimi kieruję się w życiu. Postanowiłam obalić stereotypy rękodzielnika i udowodnić, że w Polsce nie brakuje kreatywnych ludzi, którzy są nastawieni na rozwój i samodoskonalenie się. Żyjąc wg. filozofii CraftStyle nie obawiam się niecodziennych rozwiązań i każde nowe działanie realizuję na maksimum możliwości starając się wynieść z niego jak najlepsze doświadczenia.

 

Qrkoko.pl - O mnieJestem pierwszą w Polsce blogerką, która wyciągnęła blogi rękodzielnicze z ich hermatycznego środowiska i udowodniła, że wszystko można zrobić lepiej, a jedyne co nas ogranicza to my sami.  Blog został Nadzieją w Rankingu Najbardziej Wpływowych Blogerów 2014 roku oraz został odkrycem w Szyciowym Blogu Roku 2015. Jestem również pierwszą Rękodzielniczką na takich serwisach jak Snapchat czy Periscope oraz tworzę jedyny w swoim rodzaju kanał na serwisie YouTube.

Chętnie podejmę współpracę zarówno z markami związanymi z Rękodziełem jak i z firmami spoza branży handmade. Możemy razem stworzyć coś co wprowadzi Ciebie do naszego kreatywnego zakątka Sieci! Do każdej współpracy podchodzę indywidualnie i dokładam wszelkich starań, by była jak najbardziej unikalna. Jeżeli chcesz nawiązać współpracę przygotuj się na materiał, który przyniesie korzyści zarówno reklamodawcom jak i moim czytelnikom. Niezależnie czy będzie to wpis sponsorowany czy niestandardowa kampania – wszystko realizuję na maksimum swoich możliwości i pokładów kreatywności, tak aby stworzyć efektywną reklamę oraz atrakcyjny materiał na bloga. Oferuję treści ponadczasowe i dopracowane w każdym szczególe.

Możliwe formy współpracy:

  • konkursy
  • recenzje materiałów, gazet, książek, itp.
  • artykuły eksperckie
  • patronaty wydarzeń
  • porady i kursy
  • tutoriale i wpisy z Twoim produktem
  • Wideo w postaci vlogów, kursów i relacji z wydarzeń
  • oraz wszystko inne co wpadnie Ci do głowy!

Mój blog codziennie kreuje opinie wśród ludzi zainteresowanych szeroko pojętą dziedziną Tworzenia. Jeżeli Twoja firma chce uczestniczyć w życiu kreatywnej społeczności pomogę Wam do nich dotrzeć.

Qrkoko.pl - Kontakt/Współpraca

Qrkoko.pl - Kontakt/Współpraca

Moi czytelnicy to świetni ludzie o dużych pokładach kreatywności :)

Więcej ich opinii na mój temat znajdziesz tutaj – http://qrkoko.pl/skrzydelka-qrczaka/

Zobacz skąd pochodzą moje Kurczaki – http://qrkoko.pl/mapa-rekodzielnikow/

 

Do tej pory współpracowałam z:

Qrkoko.pl - Prosta pufa na szydełku
Qrkoko.pl - Szydełka z podświetleniem - RECENZJA
Qrkoko.pl - Współpraca
Qrkoko.pl - Współpraca
Qrkoko.pl - Współpraca
Qrkoko.pl - Współpraca

Wzięłam też udział w akcjach charytatywnych z:

Qrkoko.pl - Współpraca
Qrkoko.pl - Współpraca
Qrkoko.pl - Współpraca
Qrkoko.pl - Współpraca
Qrkoko.pl - Współpraca

Oprócz bloga Qrkoko.pl znajdziesz mnie na:

Założyłam również forum dla Świadomych Twórców. To społeczność, która szanuje swoją pasję, zależy jej na wizerunku rękodzieła i nie boi się podejmować ważnych dla tej dziedziny sztuki tematów.

Statystyki za ostatni miesiąc:

Qrkoko.pl - Statystyki

 

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą pisz na: qrkoko@gmail.com