Winter is coming – CraftMonday #29

0

Qrkoko.pl - Winter is coming - CraftMonday #29

Robi się zimno, więc coraz bardziej ciągnie mnie do technik, które lubię nazywać „ciepłymi”. Odkopuję stare gazetki ze wzorami na swetry, szaliki, czapki, rękawiczki. Zapomniana czesanka wraca do łask, a druty mam w rękach równie często co czółenko. Cała otoczona tymi materiałami co jakiś czas odganiam od nich koty.

Uwielbiam ten jesienno-zimowy klimat kiedy zawinięta w koc, z herbatą pod ręką mogę dziergać bez wyrzutów sumienia, że tracę piękną pogodę. Uwielbiam dotyk włóczek,które przewijają mi się między palcami podczas pracy. Kocham każdy etap powstawania projektu, nawet klockowanie i zszywanie. Kiedy zbliża się zima swoje kroki coraz częściej kieruję do pasmanterii i godzinami wpatruję się w półki z pięknymi włóczkami, kordonkami i nićmi, a oczami wyobraźni widzę to co z nich powstanie.

Jednak w tym roku mam poważne postanowienie! Dwie sukienki leżą rozgrzebane i czekają na wykończenie, a dzisiaj znalazłam kolejną, którą zaczęłam 5 lat temu! W innym mieście, na drugim końcu Polski. Dlatego oficjalnie i przy świadkach mówię, że ten sezon jesień/zima Qrkoko spędza pod hasłem „FINISH HIM!” i Wam poleca to samo. Mam nadzieję, że pierwsze wiosenne słońce przywitam w wykończonych sukienkach :)

SKOMENTUJ

.