#UwolnijDzierganie 2016 – spotkajmy się na robótce!

0

Qrkoko.pl - #UwolnijDzierganie 2016 - spotkajmy się na robótce!

Kochane Kurczaki! Od naszego ostatniego spotkania minął prawie rok, a przez ten czas nasza kurza rodzinka bardzo się rozrosła. Ciągle mnie pytaliście gdzie i kiedy będzie można się ze mną spotkać. W końcu mam na to odpowiedź!

26.06.2016 (niedziela) – godzina 11:00
Park Centralny przy samej Operze i Filharmonii Podlaskiej
w ramach imprezy „Śniadanie na trawie” – dziew/czyński targ śniadaniowo-rękodzielniczy

 

Jak wiecie to będzie trzeci rok z rzędu kiedy organizuję wspólne dzierganie na świeżym powietrzu :)

#UwolnijDzierganie to moja akcja, która ma na celu promowanie Rękodzieła. Wychodzimy z naszą Pasją do ludzi i chwalimy się nią publicznie, aby wszyscy mogli zobaczyć jaka jest fajna ;) Akcja nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, płciowych czy technicznych, więc każdy kto zajmuje się ręcznymi robótkami i chce się spotkać może do nas dołączyć.

W zeszłym roku byłam też matronką takiego wydarzenia jak „Śniadanie na trawie”, czyli szalonego połączenia rękodzielniczego jarmarku z wegetarianizmem, które współorganizowały Dziew/czyny. Pomyślałam, że w tym roku połączymy nasze siły i zorganizuję #UwolnijDzierganie właśnie podczas śniadania na trawie. Dobra, starczy tej zapowiedzi, przejdźmy do konkretów ;)

CO ROBIMY?

1. Bierzesz ze sobą dobry humor, kocyk i robótkę (technika dowolna, przyjmujemy wszystkich).

2. Idziesz pod wskazany poniżej adres i dosiadasz się do tych szalonych dziewczyn, które robótkują na trawie.

3. Już się nie wymigasz, od teraz też jesteś szalona.

4. Siedzisz (lub leżysz – jak Ci wygodnie), robótkujesz na świeżym powietrzu, wymieniasz się doświadczeniami, plotkujesz i ogólnie miło spędzasz z nami czas :)

GDZIE TO ROBIMY?

Spotykamy się na trawniku przy Operze i Filharmonii Podlaskiej (Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku) od strony ulicy Odeskiej. Będziemy praktycznie przy samym wejściu do Parku Centralnego, wystarczy ominąć tą dużą zieloną górkę.

 

Dla tych, którzy tak samo jak ja mają kiepską orientację w terenie przygotowałam mini przewodnik z Qrkoko:

Qrkoko.pl - #UwolnijDzierganie 2016 - spotkajmy się na robótce!
Qrkoko.pl - #UwolnijDzierganie 2016 - spotkajmy się na robótce!

Jeżeli idziesz do Opery od strony ulicy Odeskiej to idź tam gdzie plac Moniuszki, a potem kieruj się w stronę tej górki. Możesz ją ominąć lub na nią wbiec, w zależności od Twojej kondycji.

Qrkoko.pl - #UwolnijDzierganie 2016 - spotkajmy się na robótce!

Widok z górki na Operę

Qrkoko.pl - #UwolnijDzierganie 2016 - spotkajmy się na robótce!

Widok zza górki na Operę

Górka będzie Twoim punktem zaczepienia, Niezależnie od tego z jakiej strony będziesz szła musisz iść w stronę górki. Górka wyznaczy Ci drogę i cel w życiu. Jak już znajdziesz górkę to ją okrąż. My siedzimy za górką :)

dzierganieFB

O TUTAJ SIEDZIMY

 

Jeżeli jakimś cudem nie możesz nas znaleźć to pisz na mojego Facebooka – https://www.facebook.com/Qrkoko/ Postaram się mieć ciągłą łączność z Internetem, więc pokieruję Cię na bieżąco. Jak nie masz Facebooka to pisz na mojego maila – qrkoko@gmail.com

PO CO TO ROBIMY?

Dla zabawy oczywiście :) To świetna okazja żeby się spotkać, poznać nowe osoby, które dzielą z nami wspólną i miło spędzić ze sobą czas. Poza tym na terenie Opery w tym samym czasie będzie się odbywało „Śniadanie na trawie” – dziew/czyński targ śniadaniowo-rękodzielniczy gdzie będzie można kupić nie tylko ręcznie robione produkty, ale też jedzonko! Z głodu nie umrzemy :D

Zapraszam wszystkich Rękodzielników z Białegostoku i okolic, którzy mają ochotę na wspólne robótkowanie. Pokażmy innym jaką wolność daje nam dzierganie!

Pacnij lajka jak tekst się podobał!

 
Polub mnie to nie przegapisz nowych postów

 

.