Trendy w akcesoriach na sezon wiosna/lato 2014

38

Qrkoko.pl - Trendy w rękodziele

Wszystko wskazuje na to, że trendy w akcesoriach na sezon wiosna/lato 2014 zmuszą nas do zaopatrzenia się w duże pokłady RAIDu, lepek na owady i spiralek na komary. Mamy inwazję robali!


Kiedy kartkuję gazety czy przeglądam www lub programy w TV, w pierwszej kolejności zwracam uwagę na biżuterię. I widzę te same powtarzające się kolory, schematy i poprawne politycznie trendy, aby każda z nas dopasowała coś dla siebie. Monotematyczność to jedna z najgorszych chorób jakie mogą dotknąć modę. Kto okazuje się  być antybiotykiem dostarczającym odpowiednią ilość witaminy C, kreatywności i indywidualności?


OCHYDNE, OBRZYDLIWE, OBŚLIZGŁE ROBACTWO

 

I ze swojej roli wywiązuje się znakomicie. Nieśmiałym tupotem małych stóp, a raczej odnóg robaki powoli wkraczają w zakamarki mody. Ale nie te słodkie robaczki jak biedroneczki, żuczki czy motyle tylko muchy, karaluchy i pająki! I razem z całą chmarą zarazków roznoszą ze sobą przekaz:

Jeżeli masz pazur i wyrazisty styl, to będziesz nosić owady.

W pastele potrafi się ubrać każda początkująca fashionistka, ale na włożenie karalucha trzeba być pewnym swojego stylu. Robaki próbowały przeniknąć do nas już w 2011 roku.

Qrkoko.pl - Trendy w rękodziele

Jestem pewna, że ich kolonia się rozrosła i z sukcesem zaatakują akcesoryjny front. Hurtownie z półfabrykatami już się zbroją i są pełne owadzich elementów. Rękodzielniczki, jeżeli chcecie być na bieżąco z nadchodzącymi trendami to szykujcie miejsce swoim nowym przyjaciołom. Ja jestem nimi zachwycona!

Kolor i odwaga – to moja dwa kluczowe słowa na biżuterię Qrkoko wiosna/lato 2014.

Qrkoko.pl - Trendy w rękodziele

 

ROBACTWO SIĘ ROZNOSI

 

Polskie blogerki modowe już jakichś czas temu dały się ponieść trendowi.

Qrkoko - Trendy w akcesoriach na sezon wiosna/lato 2014

Pasek w stylizacji Modish You

Qrkoko - Trendy w akcesoriach na sezon wiosna/lato 2014

Kolekcja broszek Macademian Girl

 

Sieciówki jak to zwykle bywa są sto lat za robakami i dopiero Stradivarius budzi się z letargu ściągając powoli moskitiery.

 

Qrkoko.pl - Trendy w rękodziele

 

Na etnomofobię na pewno nie cierpi zagraniczny projektant Jack Vartaniana, który zaprezentował owadzie motywy w swojej kolekcji.

 

Qrkoko.pl - Trendy w rękodziele

 

Polski rynku Handmade – koraliki w dłoń i do pracy!

Mamy duże pole do popisu, więc pokażmy jak rękodzielniczki postępują z robakami. Pamiętajmy tylko o umiarze. Żywe robactwo zostawmy w spokoju.