Jeżeli reinkarnacja istnieje to ja w przyszłym życiu bankowo odrodzę się jako krzyżówka leniwca z kotem. W ciągu ostatnich kilku lat przespałam większość konkursów, na które mogłam się zgłosić. Na szczęście teraz udało mi się unieść powiekę w samą porę.

No dobra, tak naprawdę to mało w tym mojej zasługi. Moja aktywność psychoruchowa nagle nie wystrzeliła do góry, więc gdyby nie kilkunastu czytelników, którzy postanowili szturchnąć mnie patykiem i sprawdzić czy to jeszcze głęboki sen czy już zaawansowany rozkład zwłok, to przegapiłabym kolejny konkurs. A tak dzięki ich serdecznym słowom „Qrkoko, leniwa buło, nie śpij tylko się zgłaszaj” biorę udział w Szyciowym Blogu Roku 2015!

CZYM JEST SZYCIOWY BLOG ROKU?

Jeżeli nie wiecie czym jest ten konkurs to już Wam mówię. SBR to takie rękodzielnicze Oskary dla blogerów. Wyłania się i nagradza tam osoby, które najlepiej i najciekawiej prowadzą swoje strony. To spora szansa dla nas, Twórców, na zaistnienie, a poza tym okazja do wygrania prawdziwego Porsche wśród maszyn do szycia. Od momentu zgłoszenia swojego uczestnictwa wyobrażam sobie, że wygrywam taką maszynę i w końcu na niedzielnym obiadku u mamy pozwolą mi jeść bez śliniaka i usiąść przy stole dla dorosłych.

Generalnie konkurs jest bardzo fajny, bo ma proste zasady i uczciwe kryterium wyboru. Blogi, które się zgłaszają są weryfikowane pod kątem regulaminu. Następnie Jury przegląda wszystkie z nich i wyłania 3 najlepsze, które zostają nagrodzone sławą, prestiżem i luksusową maszyną do szycia, która o poranku szepcze Ci do ucha, że jesteś piękna i parzy Ci kawę. Tak, jest aż tak zaawansowana.

Dodatkowo podczas konkursu trwa głosowanie, w którym to czytelnicy przydzielają swoje głosy. Warto to zrobić nie tylko po to, aby wesprzeć swoich ulubionych twórców, ale też dlatego, że można wyhaczyć coś dla siebie ;) Każdy adres mailowy użyty w głosowaniu weźmie udział w losowaniu nagrody specjalnej – poradnika od Łucznika. Rozdają ich aż 50! No i w tym miejscu wkraczacie Wy :)

JAK ODDAĆ SWÓJ GŁOS?

Ja swój blog zgłosiłam w kategorii „Osobowość”. Aby na mnie zagłosować wystarczy przejść na stronę:

http://szyciowyblogroku.pl/zgloszenie/qrkoko/

Następnie klikacie przycisk „Oddaj głos”:
Qrkoko.pl - Zagłosuj na mnie! Szyciowy Blog Roku 2015

Pojawi się formularz, gdzie wpisujecie swój adres email, podane cyfry i potwierdzacie przyciskiem „Oddaj głos”:

Qrkoko.pl - Zagłosuj na mnie! Szyciowy Blog Roku 2015

Wtedy na Wasz adres email otrzymacie wiadomość z informacją o przyjęciu Waszego głosu. Teraz musicie tylko kliknąć w link i go potwierdzić:

Qrkoko.pl - Zagłosuj na mnie! Szyciowy Blog Roku 2015

I to tyle. Oddaliście na mnie głos, a ja bardzo dziękuję :)

Qrkoko.pl - Zagłosuj na mnie! Szyciowy Blog Roku 2015

Uwaga! Z jednego adresu email można oddać tylko jeden głos, a z jednego adresu IP można głosować tylko raz dziennie.

 

RAZ SIĘ SZYJE!

Uważacie, że wniosłam swoją osobą coś świeżego do branży handmade i wspieram polski rynek rękodzielniczy? Czerpiecie wiedzę z moich tekstów i tutoriali? A może zwyczajnie chcielibyście doprowadzić Przedmęża do szału i umożliwić mi wygranie maszyny, dzięki której codziennie będę łamać ciszę nocną? Jeżeli sądzicie, że zasługuję na miano Osobowości w Szyciowym Blogu Roku 2015 to oddajcie na mnie głos! Mi będzie bardzo miło, a Wy pokażecie jak silną i zgraną społecznością jesteśmy.

http://szyciowyblogroku.pl/zgloszenie/qrkoko/

Im szybciej to wygramy tym więcej zostanie nam czasu na drzemkę ;)

 

25 komentarzy

 1. Agatka w rankingu wymiatasz :) Masz tylko jedną poważną konkurencję :)

 2. Sama biorę udział, ale mój głos poleci do Ciebie – wahałam się pomiędzy innymi uczestnikami, ale przekonałaś mnie tym wpisem :) Po prostu lubię Cię czytać – o! :)

  • Pięknie dziękuję, to bardzo miłe z Twojej strony :) Właśnie sprawdziłam, że startujemy w dwóch różnych kategoriach, więc mój głos również poszedł na Ciebie. Powodzenia w wygranej!

   ps. zostawiłam sobie Twojego bloga na wieczór do przejrzenia, bo jest śliczny *__*

 3. Aneta Nitek on

  Ja też już oddałam swój głos , oczywiście Qrkoko, tylko nie mogę znaleźć gdzie można uzasadnić swój wybór 😊

 4. Sen o Motylu on

  Zagłosowałam. Co jak co, ale tutorial napisałaś tak fantastyczny, że aż chciałam zobaczyć, czy jeśli krok po kroku podążę za Twoimi wskazówkami, to wyjdzie mi kot na szydełku. Z tego, co widzę – kota nie ma. Ale za to Ty masz szansę po raz kolejny potwierdzić publicznie, jak niesamowitą osobowością w Rękodziele jesteś.
  Pozdrawia ta-co-ostatnio-wylądowała-na-Twoim-fanpage’u :)

  • To mam nadzieję, że lądowanie miałaś miękkie i osiądziesz na stałe. Co do tutoriali to szykuję na blogu duży projekt i mam nadzieję, że wystartuje już w tym tygodniu, więc radary miej czujne ;)

  • Wielkie dzięki! Miejsce na maszynę mam tylko przy piekarniku, więc jak uda mi się ją dorwać to tak mnie pochłonie szycie, że będę tylko latać od kuchni do kina! ;)