Jeżeli reinkarnacja istnieje to ja w przyszłym życiu bankowo odrodzę się jako krzyżówka leniwca z kotem. W ciągu ostatnich kilku lat przespałam większość konkursów, na które mogłam się zgłosić. Na szczęście teraz udało mi się unieść powiekę w samą porę.

No dobra, tak naprawdę to mało w tym mojej zasługi. Moja aktywność psychoruchowa nagle nie wystrzeliła do góry, więc gdyby nie kilkunastu czytelników, którzy postanowili szturchnąć mnie patykiem i sprawdzić czy to jeszcze głęboki sen czy już zaawansowany rozkład zwłok, to przegapiłabym kolejny konkurs. A tak dzięki ich serdecznym słowom „Qrkoko, leniwa buło, nie śpij tylko się zgłaszaj” biorę udział w Szyciowym Blogu Roku 2015!

CZYM JEST SZYCIOWY BLOG ROKU?

Jeżeli nie wiecie czym jest ten konkurs to już Wam mówię. SBR to takie rękodzielnicze Oskary dla blogerów. Wyłania się i nagradza tam osoby, które najlepiej i najciekawiej prowadzą swoje strony. To spora szansa dla nas, Twórców, na zaistnienie, a poza tym okazja do wygrania prawdziwego Porsche wśród maszyn do szycia. Od momentu zgłoszenia swojego uczestnictwa wyobrażam sobie, że wygrywam taką maszynę i w końcu na niedzielnym obiadku u mamy pozwolą mi jeść bez śliniaka i usiąść przy stole dla dorosłych.

Generalnie konkurs jest bardzo fajny, bo ma proste zasady i uczciwe kryterium wyboru. Blogi, które się zgłaszają są weryfikowane pod kątem regulaminu. Następnie Jury przegląda wszystkie z nich i wyłania 3 najlepsze, które zostają nagrodzone sławą, prestiżem i luksusową maszyną do szycia, która o poranku szepcze Ci do ucha, że jesteś piękna i parzy Ci kawę. Tak, jest aż tak zaawansowana.

Dodatkowo podczas konkursu trwa głosowanie, w którym to czytelnicy przydzielają swoje głosy. Warto to zrobić nie tylko po to, aby wesprzeć swoich ulubionych twórców, ale też dlatego, że można wyhaczyć coś dla siebie ;) Każdy adres mailowy użyty w głosowaniu weźmie udział w losowaniu nagrody specjalnej – poradnika od Łucznika. Rozdają ich aż 50! No i w tym miejscu wkraczacie Wy :)

JAK ODDAĆ SWÓJ GŁOS?

Ja swój blog zgłosiłam w kategorii „Osobowość”. Aby na mnie zagłosować wystarczy przejść na stronę:

http://szyciowyblogroku.pl/zgloszenie/qrkoko/

Następnie klikacie przycisk „Oddaj głos”:
Qrkoko.pl - Zagłosuj na mnie! Szyciowy Blog Roku 2015

Pojawi się formularz, gdzie wpisujecie swój adres email, podane cyfry i potwierdzacie przyciskiem „Oddaj głos”:

Qrkoko.pl - Zagłosuj na mnie! Szyciowy Blog Roku 2015

Wtedy na Wasz adres email otrzymacie wiadomość z informacją o przyjęciu Waszego głosu. Teraz musicie tylko kliknąć w link i go potwierdzić:

Qrkoko.pl - Zagłosuj na mnie! Szyciowy Blog Roku 2015

I to tyle. Oddaliście na mnie głos, a ja bardzo dziękuję :)

Qrkoko.pl - Zagłosuj na mnie! Szyciowy Blog Roku 2015

Uwaga! Z jednego adresu email można oddać tylko jeden głos, a z jednego adresu IP można głosować tylko raz dziennie.

 

RAZ SIĘ SZYJE!

Uważacie, że wniosłam swoją osobą coś świeżego do branży handmade i wspieram polski rynek rękodzielniczy? Czerpiecie wiedzę z moich tekstów i tutoriali? A może zwyczajnie chcielibyście doprowadzić Przedmęża do szału i umożliwić mi wygranie maszyny, dzięki której codziennie będę łamać ciszę nocną? Jeżeli sądzicie, że zasługuję na miano Osobowości w Szyciowym Blogu Roku 2015 to oddajcie na mnie głos! Mi będzie bardzo miło, a Wy pokażecie jak silną i zgraną społecznością jesteśmy.

http://szyciowyblogroku.pl/zgloszenie/qrkoko/

Im szybciej to wygramy tym więcej zostanie nam czasu na drzemkę ;)