2 komentarze

  1. Jeżeli decydujesz się dodać do bransoletek na gumce przywieszkę to zaczepiaj ją na przekładce z oczkiem, wtedy całość wygląda schludnie i masz gdzie schować supełek z gumki. Na pierwszym zdjęciu niestety go widać.

    Poszłabym na twoim miejscu o krok dalej i pokombinowała z przekładkami, czapeczkami i innymi metalowymi elementami. Dodasz swoim bransoletką charakteru i indywidualności.
    W ostatniej bransoletce nie podobają mi się koraliki z fimo. Wiem, że to nie twoja wina, ale widać na nich linie papilarne. Zamiast nich dodałabym miedziane elementy i akrylowe koraliki ożywiła czymś szklanym.
    Jesteś na dobrej drodze. Musisz tylko poszukać swoich ścieżek, zamiast iść tymi najbardziej wydeptanymi :)

  2. Dla mnie jest to zwykłe nawleczenie koralika na gumkę czy sznurek. Jeśli wybrałaś ładne koraliki, ładnie będą wyglądać. Ale nie jest to rękodzieło. To połaczenie elementów. Nie widze tu twojego potu… :-) Jeśli naprawdę interesuje cię robienie czegoś nowego, to musisz tak jak pisała Agata, coś albo zmienić, albo dodać, uatrakcyjnić swoją pracę, żeby nie ginęła w tłumie innych gotowców. Ale jeśli lubisz biżu z gotowych elementów, to też jest najbardziej w porządku. Tylko wtedy po co to oceniać na takim portalu? To zawsze jest ładne i tyle. :-)