Streszczaj się!

6

Qrkoko.pl - Streszczaj się

Nawet zupkę zrobisz już w 3 minuty

Po wpisie Nishki na temat tego, że dwulatkowie potrafią skupić swoją uwagę na max 20 sekund, doszłam do wniosku, że to dowód na to, że mam w sobie dziecko. W tym drugim sensie, bo nie jestem w ciąży. Jeszcze :)


Bardzo nie lubię bajkopisarzy. Zarówno kłamców jak i twórców na miarę Mickiewicza. Zamiast mi powiedzieć, że kupił dzisiaj dobre pomidory, opowie mi najpierw skąd pochodzi uprawa, jakie są odmiany, a potem napomknie, że to w sumie owoce, wręcz jagody. Puenta opowieści jest taka, że w Biedronce jest na nie promocja ale ja i tak po 30 sekundach już nic nie pamiętam.

STRESZCZAJ SIĘ CZŁOWIEKU!

Jeżeli masz mi coś ważnego do przekazania lepiej powiedz to zwięźle. Później gadaj o czym chcesz, ja już dawno Cię nie słucham. Twoje słowa są teraz dla mnie jak ciuchy z sieciówek. Gadki szmatki nie nazywają się tak bez powodu.

Żyję w takim świecie, w którym czasu mam mało. Nie czytam długich tekstów jeżeli początek mnie znużył. Nie oglądam długich filmów, jeśli nie wciągają od pierwszych minut. Przez to prawdopodobnie straciłam dużo dobrych pozycji, za to ominęłam wiele gniotów, które ty obejrzałaś/łeś do końca w nadziei, że może chociaż końcówka będzie dobra.

NIEOGRANICZONY CZAS WYŁĄCZNIE DLA RODZINY I PRZYJACIÓŁ

Więc jeżeli masz do mnie pytanie – zadaj je konkretnie! Inaczej uzyskasz odpowiedź: „nie widzę tu pytania”. Masz dla mnie ważną informację? Gadaj jakbyś płacił za każde słowo. Umiesz ciekawe opowiedzieć nawet o migracji mrówek ćmawych? Możesz spokojnie opowiedzieć mi więcej.

Masz problem ze sformułowaniem myśli ale koniecznie chcesz mi przekazać wszystkie informacje o swoim życiu? To rób to co robi za karę każde dziecko w kącie – siedź cicho.