Pamiętnik Kurki to archiwalne wpisy z mojego fanpage (https://www.facebook.com/Qrkoko/), które mogliście przegapić, nigdy w życiu ich nie zobaczyć lub zwyczajnie o nich zapomnieć. Powspominajmy je razem ;)

Kto umiera?

Przedmąż narzekał, że nigdy nie widział Harrego Pottera, więc od kilku dni urządzamy sobie filmowy seans, podczas którego nie ma ani jednej minuty bym nie musiała mu czegoś tłumaczyć. „A dlaczego nie przerwą Turnieju Trójmagicznego skoro smok zerwał się z łańcucha i rozwala Hogwart?”

Na szczęście moja udręka nie potrwa za długo. Wojciech jest na mnie obrażony od kiedy przypadkiem wymsknęło mi się, że Dumbledore, Snape, Fred, Lupin, Tonks i Hedwiga umierają.


Małe zachcianki

Zazwyczaj strofuję się za zachcianki. Tłumaczę swoim głosom w głowie, że nie warto tracić miejsca i pieniędzy na wszystkie małe przyjemności, które wpadają mi w oko. Ale przysięgam sobie, że kiedyś pozwolę im krzyczeć i KUPIĘ SOBIE W KOŃCU TEGO WOMBATA!


Pracownicze sucharki

Dialogi z pracy:

– Ten długopis pisze?
– Mówi się „jest napisane”! 


Pobudka i senność

Qrkoko.pl - Spoiler z Harrego Pottera i zakupy
Qrkoko.pl - Spoiler z Harrego Pottera i zakupy

Gra wstępna

Mamy z Przedmężem taką grę – jak jest nam zimno to zaczynamy kaszleć tak długo i tak głośno, aż jedno z nas się wyłamie i pójdzie zrobić herbatę.

Polecam, świetna rozrywka. Może też posłużyć jako gra wstępna do zabawy w lekarza, bo jak wiadomo zanim wejdzie się do gabinetu to swoje w poczekalni trzeba wykaszleć.


Ciocia dobra rada

Za każdym razem kiedy robię naleśniki przypominają mi się słowa mojej ciotki:

„Naleśniki są jak dzieci – pierwsze zawsze trzeba spisać na straty”


Zakupy

Spędziłam tydzień na poszukiwaniu idealnej sukienki. W tym czasie Przedmąż musiał dźwignąć na klatę ponad tonę kreacji, które przerzucałam w przymierzalniach i pokonać setki kilometrów chodząc ze mną po wszystkich galeriach w mieście. W końcu padł wykończony, ale szczęśliwy, bo wreszcie udało mi się ją znaleźć. Tylko jak mu teraz powiedzieć, że brakuje mi jeszcze butów?
Qrkoko.pl - Spoiler z Harrego Pottera i zakupy

 

I to tyle na dziś ;) Zapraszam do wspominek za tydzień!

Pacnij lajka jak tekst się podobał!

 
Polub mnie to nie przegapisz nowych postów

 

.