Przypnę, prześlę, pozamiatam – CraftMonday #25

0

Qrkoko.pl - Przypnę, prześlę, pozamiatam – CraftMonday #25

Jestem uzależniona od Pinteresta. Kiedy mam tylko chwilę czasu włączam stronę lub aplikację i przypinam, przypinam, przypinam.Pinterest i strony tego typu są genialnym źródłem inspiracji. Można spotkać tam wiele uzdolnionych osób i masę niesamowitych prac. Musiałam nauczyć się podchodzić do tego z dystansem. Wcześniej oglądając tablice i pinny skręcałam się w kłębek lub kładłam w pozycji embronalnej i płakałam, płakałam, płakałam. Bo inni tacy zdolni, bo mi nie wyjdzie, bo kotów za dużo i nie starczy mi życia aby to wszystko obejrzeć.

 

Pomyślałam sobie w końcu Fuck It. Mam inny styl i wielu z tych prac nie zrobię, bo chociaż są piękne to nie będę ich nosić. Wielu z projektów nie ruszę, ponieważ źle będzie mi się je przerabiać. Postawiłam na złoty środek, którego zawsze poszukuję w swoim życiu.

Dalej przypinam jak oszalała. Jednak nie dołuję się kiedy zobaczę coś pięknego lub podobnego do mojej wizji. I co z tego? Dopóki wiem, że nie plagiatuję to pracuje z czystym sumieniem. Kto wie, może i moja praca kogoś zainspiruje? Albo zwinie się w kłębek i zacznie płakać, że nie zrobi nigdy czegoś takiego jak ja.

Pochwalcie się w komentarzach linkami do swoich Pinterestów!

 

.