Prezenty na Dzień Ojca DIY! Prezenty dla Taty w kilka minut

0

Prezenty na Dzień Ojca DIY!

Prezenty na Dzień Ojca są najlepsze, wtedy kiedy zrobi się je własnoręcznie. Propozycje DIY to nie tylko dobra opcja dla naszego portfela, ale dodatkowa radość z czegoś co powstało ręcznie! Dzisiaj podzielę się swoimi pomysłami na tani prezent, którego zrobienie zajmie Wam tylko kilka minut! Uwielbiam takie projekty, bo Prezenty na Dzień Ojcaw prezentach bardziej liczy się gest, niż liczba zer na rachunku :) Z tym chyba każdy się zgodzi!

Samochodzik ze słodyczy, muszka i kubek!

Prezenty na Dzień Ojca czy każdą inną okazję mogą mieć zabawny charakter. Przecież nie musimy sztywno trzymać się kwiatków i bombonierek, kiedy wokół nas tak wiele inspiracji! Wybrałam takie pozycje, które zrobi nawet ktoś niedoświadczony. Każdy prezent możesz spersonalizować np. zmieniając słodycze na te ulubione czy pisząc na kubku jakiś klasyczny „daddy joke” :) 
Jeżeli te pomysły Ci nie pasują lub nie masz czasu na skompletowanie materiałów to zobacz moje inne propozycje DIY:

>>PROSTE DIY NA PREZENT<<

Rozwijam ten temat systematycznie i co jakiś czas dorzucam nowe pomysły. Może szukasz tutorialu na coś konkretnego? Napisz mi o tym w komentarzu! Chętnie nagram o tym film! Zawsze wielką radość sprawia mi to, że mogę Wam pomóc w codziennych zmaganiach związanych z rękodziełem i DIY :) 

Prezenty na Dzień Ojca

Prezenty na Dzień Ojca

Niestety Przedmąż nie mógł się powstrzymać i zanim zdążyłam zrobić zdjęcie to zeżarł jedno koło samochodu… Polecam też nie trzymać samochodziku zbyt długo na słońcu – niestety rozpuszcza się jak ja na widok małych kotków :D

Prezenty na Dzień Ojca

Materiały, których użyłam są ogólnodostępne i niedrogie. Większość z nich można kupić w zwykłym markecie :) Nawet flamastry do ceramiki! Swoje kupiłam w empiku, który też jest w prawie każdej galerii.
Pamiętaj aby całość ładnie zapakować. Może zrobisz własną torbę papierową? Poniżej pokazałam jak to zrobić!

>>Prosta torba papierowa<<

Nie zapomnijcie też o szerokim uśmiechu podczas składania życzeń!

 

Pacnij lajka jak tekst się podobał!

 
Zaprzyjaźnijmy się na fejsbuku to nie przegapisz nowych postów

 

.