Podsumowanie marca

5

Qrkoko.pl - Podsumowanie marca

Marzec był dla mnie najintensywniejszym miesiącem od początku roku. W ciągu jednego miesiąca napisałam więcej tekstów, niż przez 2 poprzednie. Zaczęłam być cytowana, a moje wpisy latają po sieci od polecenia do polecenia. W końcu przeglądanie statystyk zaczyna mieć sens, kiedy pojawiają się tam czterokrotnie większe liczby niż wcześniej. Te odwiedziny spowodowały podjęcie decyzji o przenosinach ze starej serwerowej ziemianki do apartamentowca.

Jak się okazało 2 w nocy to nie tylko godzina wysyłania pijackich wyznań miłosnych smsami do byłych. To również godzina, w której można pisać do Zenboxa maile z nawet najbardziej upierdliwymi pytaniami. I oni odpisują! Gdybym sama miała przenieść swojego bloga na nowy serwer pewnie wydałabym na to pół wypłaty, siedziała nad tym miesiąc, zagłodziła koty, a i tak na końcu coś zepsuła. Ile czasu przenosiny zajęły Zenboxowi? Niecały dzień. A ile mi za to policzyli? Zrobili to za darmo.

Współpraca z Zenboxem poszła tak sprawnie, że szarpnęłam się od razu na szablon. Nie miałam już siły do starego i chociaż był ładny to musiałam wymienić go na lepszy model. Teraz mogę postować codziennie i wszystko będzie nadal czytelne.

Dostałam od Was dużo maili i prywatnych wiadomości na FB, które utwierdziły mnie w przekonaniu, że idę w dobrym kierunku. Zaczynam tworzyć nowe kategorie i przyzwyczajać Was do tego jak powinien wyglądać rękodzielniczy blog. Mam wobec siebie i bloga wielkie plany i teraz wiem, że uda mi się je spełnić. Dopiero teraz nastąpiła prawdziwa przemiana Qrkoko.

Qrkoko.pl - Podsumowanie marca

Marzec był intensywnym miesiącem. A ja się dopiero rozkręcam.

Rzućmy okiem wstecz:

Qrkoko.pl - Podsumowanie marca

Nauczyliśmy się jak zacząć przygodę z rękodziełem

Qrkoko.pl - Podsumowanie marca

By później szanować swoją wiedzę

Qrkoko.pl - Podsumowanie marca

Oraz nauczyć się ją cenić

Qrkoko.pl - Podsumowanie marca

Pokazałam nowy trend dla odważnych

Qrkoko.pl - Podsumowanie marca

I opowiedziałam więcej o swoim życiu

5 komentarzy

  1. ja też jestem na bieżąco :) życzę powodzenia z blogiem i będę cześciej zaglądać

  2. Tak trzymaj!!! Jestem na bieżąco i z niecierpliwością oczekuję na kolejne wpisy. Dobry styl, świetnie się czyta, powodzenia w dalszej działalności blogowej.