Rok 2015 śmignął mi przed oczami jak włóczka na wyprzedaży. Zanim się obejrzałam, a już miałam za sobą 12 podsumowań naszej akcji #CRMD

Aby uczcić ten cudowny i kreatywny rok jaki razem spędziliśmy postanowiłam wybrać po jednej mojej ulubionej pracy z całego roku. Tym razem kolejność ma znaczenie, bo odpowiada każdemu kolejnemu miesiącowi :)


 « Styczeń »

Qrkoko.pl - Podsumowanie CraftMonday w 2015 roku

Ta praca urzekła mnie przede wszystkim starannością wykonania. Przyglądałam się jej długo i nie znalazłam ani jednego koralika, który sprawiałby wrażenie, że znalazł się tam przypadkiem. Całość jest szyta bardzo równo, a symetryczność tej pracy sprawia, że mój wewnętrzny chochlik, który każe mi w nocy układać koraliki według rozmiarów i kolorów mruczy z zadowolenia. Bardzo też podoba mi się zestawienie kolorów i spójność jaką razem reprezentują.

Autorka: https://www.facebook.com/craftinghard
#CRMD Styczeń 2015: http://qrkoko.pl/crmd-styczen-2015/


« Luty »

Qrkoko.pl - Podsumowanie CraftMonday w 2015 roku
Te piękne zaplatanki drutowe zachwyciły mnie pod wieloma względami. Przede wszystkim tym jak są maleńkie i starannie wykonane. Jednak to co spodobało mi się w nich najbardziej to fakt jak niesamowicie kojarzą mi się ze steampunkowymi robalami :) Jestem pod wrażeniem zdolności i pomysłowości autorki!

Autorka: https://www.facebook.com/madebysiljebizuteria
#CRMD Luty 2015: http://qrkoko.pl/crmd-luty-2015/


« Marzec »

Qrkoko.pl - Podsumowanie CraftMonday w 2015 roku
Zawsze jestem podwójnie zazdrosna o zdolności osób, które rysują i malują. Chociaż sama jestem wstanie wyszyć koralikami idealnie równą linię to prostej kreski nie namaluję nawet od linijki. Kot od Natalii jest przepiękny, a jego wyraz pyszczka już na zawsze będzie mi kojarzyć się z moim Macierzem. Dorzućcie do tego neonowo-psychodeliczne okulary i jestem kupiona!

Autorka: https://www.instagram.com/nalliapug/
#CRMD Marzec 2015: http://qrkoko.pl/crmd-marzec-2015/


« Kwiecień »

Qrkoko.pl - Podsumowanie CraftMonday w 2015 roku
Lemon Lovely od zawsze budziła mój szacunek jako rękodzielnika i biznes woman. Jednak kiedy zobaczyłam to zdjęcie to musiałam pozbierać szczękę z podłogi. Niesamowite zamówienie wykonane z doskonałością po ostatni szczegół. Każdy z widocznych dzwonków jest dopieszczony po ostatni cukierek i chociaż przyglądałam się im długo to nie znalazłam nic do czego mogłam się doczepić :) Brawo Aniu, gratuluję Ci talentu do tworzenia i prowadzenia firmy!

Autorka: https://www.instagram.com/xlemonlovelyx/
#CRMD Kwiecień 2015: http://qrkoko.pl/crmd-kwiecien-2015/


« Maj »

Qrkoko.pl - Podsumowanie CraftMonday w 2015 roku
Chomik jaki jest każdy widzi. Ale spójrzcie na ten nosek! Jaki on jest słodziutki! I na te maleńkie łapki – aż chce się w nie wcisnąć orzeszek. Filcowanie igłami jest niesamowicie pracochłonne i uzyskanie tak realistycznego efektu to nie kwestia przypadku, ale wielkiego talentu i masy godzin praktyk. No i popatrzcie na ten nosek! Mówiłam już, że jest słodziutki?

Autorka: https://www.instagram.com/fiberfury/
#CRMD Maj 2015: http://qrkoko.pl/crmd-maj-2015/


« Czerwiec »

Qrkoko.pl - Podsumowanie CraftMonday w 2015 roku
Tworzyć w sutaszu nie jest łatwo. Zwłaszcza na tak wysokim poziomie. A tworzyć w sutaszu i zdecydowanie wyróżniać się pomysłowością oraz stylem to prawdziwy talent! Ta kolia musiała się tutaj znaleźć. Śni mi się po nocach od kiedy ją zobaczyłam. Jest świeża, piękna i dopracowana w takich szczegółach, że mam ochotę wstać i zacząć szyć samej. To świetna praca, skoro inspiruje kolejnych do tworzenia :) Gratulacje dla Justyny!

Autorka: https://www.facebook.com/bizuteriajustyny
#CRMD Czerwiec 2015: http://qrkoko.pl/crmd-czerwiec-2015/


« Lipiec »

Qrkoko.pl - Podsumowanie CraftMonday w 2015 roku
Minionki zaatakowały moje serce i zdobyły je od razu. A ich szydełkowa wersja rozbawiła mnie do łez. Do tego wykonanie jest tak perfekcyjne i przemyślane, że pozostaje mi tylko patrzeć i podziwiać!

Autorka: https://www.facebook.com/mysiaac/
#CRMD Lipiec 2015: http://qrkoko.pl/crmd-lipiec-2015/


« Sierpień »

Qrkoko.pl - Podsumowanie CraftMonday w 2015 roku
Steampunkowy gorset to coś w czym mogłabym pójść do ślubu. Anna zdecydowanie wyróżnia się pomysłowością, a jej talent kreuje nowe trendy w lepieniu z mas. Cokolwiek bym tutaj nie napisała to i tak nie uda mi się wyrazić jak wielką fanką jestem i jak niesamowicie doceniam warsztat oraz konsekwencję w tworzeniu Polymeranny.

Autorka: https://www.facebook.com/Polymeranna/
#CRMD Sierpień 2015: http://qrkoko.pl/crmd-sierpien-2015/


« Wrzesień »

Qrkoko.pl - Podsumowanie CraftMonday w 2015 roku
W tej laleczce jestem zakochana po kocie uszy. I to po części dlatego, że sama mogłabym tak chodzić ubrana. Wbrew pozorom nie jest łatwo stworzyć idealną lalkę w szydełkowaniu, ale ta właśnie taka jest. Zadziorna, piękna i perfekcyjne wyszydełkowana. Podziwiam :)

Autorka: https://www.instagram.com/sab_._ina/
#CRMD Wrzesień 2015: http://qrkoko.pl/crmd-wrzesien-2015/


« Październik »

Qrkoko.pl - Podsumowanie CraftMonday w 2015 roku
Ta sukienka to prawdziwe cudo. Dodatki do kompletu uzupełniają obraz idealnie. Widać ile pracy, wysiłku i miłości zostało w nią włożone. Jak sami widzicie efekt jest zachwycający. Takie szydełkowanie kocham najbardziej.

Autorka: https://www.facebook.com/Calu-Art-708932712537466
#CRMD Październik 2015: http://qrkoko.pl/crmd-pazdziernik-2015/


« Listopad »

Qrkoko.pl - Podsumowanie CraftMonday w 2015 roku
Nie lubię dostawać kwiatów, bo zawsze mi ich szkoda, kiedy więdną. Jednak taka wieczna róża będzie ozdobą każdego domu i każdej pracowni. Kiedy pierwszy raz ją zobaczyłam zaniemówiłam. Dbałość o szczegóły wyróżnia każdą osobę w tym podsumowaniu, ale tutaj Twórca przeszedł sam siebie. Piękniejszą różę mogłaby stworzyć tylko Matka Natura.

Autor: https://www.facebook.com/Celticblacksmith/
#CRMD Listopad 2015: http://qrkoko.pl/crmd-listopad-2015/


« Grudzień »

Qrkoko.pl - Podsumowanie CraftMonday w 2015 roku
Klasyczne połączenie czerwieni z czernią nigdy mi się nie znudzi. Postanowiłam wyróżnić pracę Ewy, nie tylko ze względu na wysokie zdolności, ale i konsekwencję w tworzeniu. Ewa bierze udział w #CRMD bardzo często, jeżeli nie cały czas i każda jej kolejna praca jest na coraz wyższym poziomie. To wyróżnienie traktuję jako uhonorowanie jej całej twórczości, nie tylko tej pary kolczyków. Chociaż ona też jest zachwycająca. :)

Autorka: https://www.facebook.com/SkarbyEwy.BizuteriaSutasz/
#CRMD Grudzień 2015: http://qrkoko.pl/crmd-grudzien-2015/


I to by było na tyle, jeżeli chodzi o moich zeszłorocznych faworytów. Pamiętajcie, że druga edycja CraftMonday ciągle trwa, więc twórzcie, fotografujcie i wrzucajcie w poniedziałki zdjęcia swoich prac. W tym roku chcę Was tu zobaczyć ;)