Pleciony sznur koralikowy

0
Od kilku lat sznury koralikowe pobijają rekordy popularności. Bransoletki z koralików, naszyjniki, kolczyki i akcesoria można zobaczyć w wielu aranżacjach. Mamy prawdziwy szał na biżuterię z koralików! Nic więc dziwnego, że każdego dnia coraz więcej osób odwiedza mnie w poszukiwaniu nowych wzorów ;)
Dzisiaj mam dla Was prosty tutorial, w którym pokazuję jak uszyć inną wersję sznura. Będziecie potrzebować dowolnych drobnych koralików – np. TOHO (ja używam rozmiaru 11/0) oraz większych „kryształków” np. Fire Polished (ja używam rozmiaru 4 mm).Ten sznur będzie dobrą alternatywą dla osób, którym nie wychodzi sznur turecki (uczyłam go już tutaj – http://qrkoko.pl/sznur-turecki-tutorial).

 
Dla utrwalenia:
– rzadka, rozrzucona siatka – koralik FP 4 mm otacza 5 koralików TOHO 11/0
– gęsta, spójna siatka – koralik FP 4 mm otacza 7 koralików TOHO 11/0

 
Jeżeli interesuje Cię temat beadingu to nie zapomnij zasubskrybować mojego kanału, ponieważ znajduje się tam wiele lekcji, a będzie pojawiać się jeszcze więcej! http://www.youtube.com/QrkokoTV?sub_confirmation=1
 
 
Jeżeli mój kurs przyczynił się do powstania jakiegoś cuda, które wyszło spod Twoich rąk to koniecznie daj mi o tym znać! Możesz to zrobić oznaczając swoje zdjęcie na Facebooku (@Qrkoko) lub na Instagramie (@Qrkoko lub #Qrkoko)


 

Agata Garbowska - Qrkoko.plAgata Garbowska – twórczyni bloga Qrkoko.pl i kanału YouTube QrkokoTV

Od wielu lat Rękodzielnik z zamiłowaniem do szydełkowania i koralikowania. Jej kursy rękodzieła codziennie uczą tysiące Kurczaków szydełkowania, robótek na drutach i beadingu. Jej tutoriale zostały okrzyknięte najlepiej wyjaśnionymi lekcjami w polskim Internecie, gdzie wiedza przekazywana jest w przystępny i zabawny sposób. Do tej pory obejrzało je ponad cztery miliony razy. Na blogu pisze o biznesie rękodzielniczym i kreowaniu marki. Czasami o swoich kotach. Razem z Przedmężem od lat przekonują ludzi, że rękodzieło może być proste, zabawne i motywujące. Nie lubi wiórek kokosowych.

⮮Zostań ze mną na dłużej!⮯

 

.