Pączek na szydełku – donut amigurumi dla początkujących!

0

Pączek na szydełku

donut amigurumi, który nie tuczy!

Na liście moich marzeń jest wiele pozycji. W tym pyszne jedzenie, które nie tuczy. Jestem łasuchem, który na widok słodyczy kwiczy. Cała orkiestra gra mi w kiszkach marsza! Takie amerykańskie donuty są moimi ulubieńcami, niestety przez uczulenie na niektóre składniki muszę omijać je szerokim łukiem.Czasami się wyłamię, ale wtedy choruję kilka dni ;)

Zanim przejdziemy do szydełkowania przypomnij sobie podstawy, które będą przydatne!

>PODSTAWY SZYDEŁKOWANIA – SZYBKIE PRZYPOMNIENIE<<

To lekcja z kursu szydełkowania
Jeśli chcesz się do niego zapisać kliknij w obrazek poniżej.

Qrkoko.pl - Jak zrobić płaski okrąg - Kurs Szydełkowania [lekcja #1] 

PĄCZEK NA SZYDEŁKU – czego potrzebujesz?

Pączek na szydełku - donut amigurumi dla początkujących!

Pączek na szydełku nie wymaga specjalnych materiałów. Jak zwykle przyda się włóczka, najlepiej dwa różne odcienie. Do tego wygodne szydełko i jakieś ozdoby, które będą udawać posypki. Koraliki, guziki czy nawet nici – to zależy od Ciebie.
Nie zapomnij o wypełnieniu – kulka silikonowa, którą już dobrze znasz będzie idealnym wyborem.
Masz wszystko? To lecimy oglądać i się uczyć!
 

Zapraszam do nauki!

KLIKNIJ NA OBRAZEK, ABY PRZEJŚĆ DO FILMU!Pączek na szydełku - donut amigurumi dla początkujących!


 

PODSUMOWANIE

Pączek na szydełku - donut amigurumi dla początkujących!

Pączek na szydełku to kolejny projekt przestrzenny, który świetnie wprowadza w lekko zaawansowane tajniki szydełkowania. Jeżeli uważnie obejrzysz cały film i na spokojnie podejdziesz do pracy to możesz przypiąć sobie kolejną gwiazdkę w dzienniczku postępów!
Wybrałam ten projekt ponieważ na jego przykładzie mogę Cię nauczyć myślenia w przód i planowania kolejnych rządków. Bardzo ładnie też wyłamuje się ze schematu maskotek, które zawsze zaczyna się od 6 czy 8 półsłupków.
Nie lubisz pączków? To nic! Tak samo wykonasz koło ratunkowe, które możesz podrzucić lalce czy po prostu wygodną poduszkę dla przyszłej mamy ;)
Idealnie nada się również jako baza pod szydełkowe wianki na drzwi! Jeden projekt – nieskończenie wiele możliwości!
Do tego, na przykładzie drugiej opcji mogę nauczyć się jak łączyć elementy. Spokojnie! O tym zrobię osobną lekcję, ale warto już ostrzyć apetyt :)
 
PS. Pamiętaj, że wszystkie lekcje są darmowe. Zarówno w tym jak i poprzednim sezonie Kursu Szydełkowania. Nie musisz też się śpieszyć i nadganiać wszystkiego od razu. Pracuj w swoim tempie. Wszystkie zagadnienia będą cały czas dostępne. Również zapisy nie są wymagane, po prostu ciesz się magią szydełkowania!
 
PPS. Nie zapomnij udostępnić lekcji dalej!
 

INFORMACJE DODATKOWE
– kilka słów uzupełniających –

Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, pytania lub czujesz potrzebę uzupełnienia zdobytej wiedzy to poniżej znajdziesz kilka przydatnych informacji:

  • Kurs jest w pełni darmowy. Po prostu korzystaj sobie z moich lekcji i ucz się we własnym tempie. Oczywiście możesz mi w pewien sposób „zapłacić” za moją pracę udostępniając ten kurs wśród swoich znajomych, zapisując się do mojej kurczakowej poczty czy dając mi subskrypcję na moim kanale YouTube, ale nie jest to żaden obowiązek ;)

  • Oficjalny adres Kursu Szydełkowania to http://qrkoko.pl/kurs-szydelkowania/ Możesz go podsyłać swoim znajomym i samej do niego zaglądać, bo znajduje się tam pełny opis kursu oraz pojawiają się tam najnowsze lekcje.
Agata Garbowska – twórczyni bloga Qrkoko.pl i kanału YouTube QrkokoTV

Od wielu lat Rękodzielnik z zamiłowaniem do szydełkowania i koralikowania. Qrkoko.pl - Kurs SzydełkowaniaKurs, który stworzyła pomoże ludziom nauczyć się podstaw szydełkowania, formowania dzianiny i innych zagadnień związanych z dzierganiem. Jej tutoriale zostały okrzyknięte najlepiej wyjaśnionymi lekcjami w polskim Internecie, gdzie wiedza przekazywana jest w przystępny i zabawny sposób.

 

Pamiętaj, żeby udostępnić ten kurs znajomym – im więcej osób w nim bierze udział tym weselej! Możesz wysłać im link http://qrkoko.pl/kurs-szydelkowania/ a na pewno zapamiętają adres :)

Jeżeli bierzesz udział w kursie i chcesz dać mi o tym znać to oznacz mnie @Qrkoko oraz użyj w tekście oficjalnego hasztagu #KursQrkoko Wtedy na pewno Cię znajdę ;) Powodzenia!

 

Pacnij lajka jak tekst się podobał!

 
Polub mnie to nie przegapisz nowych postów

 

.