Cześć Kurczaki, z tej strony Qrkoko!

To ja, Agata Garbowska, czyli Matka Kurka. Niedługo stuknie 15 lat, od kiedy po raz pierwszy chwyciłam za druty i szydełko, kawał czasu, prawda?

Ten blog istnieje, ponieważ za jego początków nie było w internecie miejsca przyjaznego rękodzielnikom. Były fora, na które ciężko było się dostać, pomniejsze blogi, skupiające wokół siebie kółka adoracji i wreszcie strony, na których interakcja była wyłączona. Szukałam czegoś do poczytania, porozmawiania i zwyczajnie do pośmiania się. Więc stworzyłam Qrkoko!

Współtwórcą bloga jest Wojciech Karolczuk, czyli Przedmąż. Więcej o nim tutaj – http://qrkoko.pl/przedmaz/

QRKOKO W MEDIACH:

w pytanie na śniadanie - qrkoko.pl

Pytanie na śniadanie (ja to ta po lewej)

Moje mieszkanie - Qrkoko.pl

Moje mieszkanie

Mollie Potrafi - pierwszy polski magazyn handmade - Qrkoko.pl

Mollie potrafi

Twórz.

Qrkoko to blog przyjazny Rękodzielnikom, który od 2014 roku kreuje opinie w środowisku handmade. Poruszam tematy związane ze współczesnym rynkiem rękodzieła, motywacją, społeczeństwem, stylem życia i związkami. Znajdziesz u mnie poradniki dla Rękodzielników, tutoriale, kursy, wzory, vlogi i oczywiście moje koty. Bloga prowadzę w charakterystyczny dla siebie sposób, zawierając we wpisach specyficzny humor, który docenili czytelnicy. Moim celem jest zebranie w jednym miejscu kreatywnych i dobrze zakręconych na punkcie tworzenia ludzi. I udało mi się to! Miesięcznie odwiedza mnie ponad 30 tysięcy kurczaków, a mój kanał na youtube odtworzono już prawie 2 miliony razy!

Dowiedz się, co o mnie piszą w internecie!
(to na górze to link, kliknij w niego)

Moja wiedza i doświadczenie zostały docenione przez wielu rękodzielników. Osiągnęłam swój największy blogowy cel – zdobyłam zaufanie swoich odbiorców. Razem z moimi Kurczakami tworzymy zgraną drużynę!

Masz jakieś pytanie? Napisz → qrkoko@gmail.com