KIM JESTEM?

Qrkoko.pl - Kurs Szydełkowania

Qrkoko – Agata Garbowska

Od ponad 10 lat zajmuję się Rękodziełem. Kiedy miałach ich 13 po raz pierwszy złapałam za szydełko i nie wypuściłam do tej pory. W Sieci jestem znana jako Qrkoko.

Stworzyłam tego bloga, ponieważ brakowało mi miejsca, które byłoby od początku do końca stworzone z myślą o Rękodzielnikach. Jak ktoś chce mnie odwiedzić to mieszkam w Białymstoku ;)

 

 

Współtwórcą bloga jest Wojciech Karolczuk, czyli Przedmąż. Więcej o nim tutaj – http://qrkoko.pl/przedmaz/

 

Twórz. Zacznij od swojego życia

Qrkoko to blog przyjazny Rękodzielnikom, który od 2014 roku kreuje opinie w środowisku handmade. Poruszam tematy związane ze współczesnym rynkiem rękodzieła, motywacją, społeczeństwem, stylem życia i związkami. Znajdziesz u mnie poradniki dla Rękodzielników, tutoriale, kursy, wzory, vlogi i oczywiście moje koty. Bloga prowadzę w charakterystyczny dla siebie sposób, zawierając we wpisach specyficzny humor, który docenili czytelnicy. 

 

Cześć! Dzisiaj mam do Was małą prośbę :) Przebudowuję lekko bloga i potrzebuję do tego jednej rzeczy.Chciałabym żebyś…

Posted by Qrkoko on Tuesday, June 30, 2015

 

Więcej komentarzy o mnie przeczytasz tutaj – http://qrkoko.pl/skrzydelka-qrczaka/

Moja wiedza i doświadczenie zostały docenione przez wielu rękodzielników. Osiągnęłam swój największy blogowy cel – zdobyłam zaufanie swoich odbiorców. Razem z moimi Kurczakami tworzymy zgraną drużynę!

Jesteś tutaj pierwszy raz? W tym miejscu zebrałam najważniejsze linki do moich artykułów – http://qrkoko.pl/kurnik-wiedzy/ 

Napisz do mnie → qrkoko@gmail.com

Chcesz wysłać mi pocztówkę lub list? Tu znajdziesz adres do wysyłki  http://qrkoko.pl/adres/