Naszyjnik DIY z koszulki NA LATO! [TUTORIAL]

0

Naszyjnik DIY  z koszulki – jak go zrobić?

Prosty do zrobienia naszyjnik DIY z koszulki, który jest jednocześnie modny i wygodny to prawie rękodzielniczy graal! Nauczę Was jak krok po kroku zrobić piękną biżuterię, w której można zużyć pozostałości po innych projektach.

Chociaż sama korzystam z T-shirt yarn’u to do tego projektu idealnie nada się pocięta w paski koszulka bawełniana. Według mnie kolorowe koraliki najlepiej wyglądają na neutralnym tle, np. szarym. Oczywiście możecie wykorzystać każdą koszulkę i koraliki jakie macie w domu!

Jak go nosić?

To najważniejsze pytanie, od którego w ogóle powinnam zacząć :) Naszyjnik DIY z koszulki powinno nosić się do… koszulki! Chociaż wychodzę z założenia, że i tak najlepiej wygląda na zadowolonej ze swojego wyglądu osobie. Sama zestawiam go najczęściej z białą koszulką lub prostym T-shirtem. W ten sposób koraliki błyszczą na jego tle i naszyjnik jest w centrum uwagi stroju!

Zobaczcie jak go zrobiłam:

Kliknij w obrazek, aby obejrzeć film

Naszyjnik DIY z koszulki NA LATO! [TUTORIAL]Kliknij w obrazek, aby obejrzeć film

 

Jeżeli zaciekawił Cię temat ręcznie robionych ozdób, to koniecznie sprawdź moje inne lekcje poświęcone biżuterii i ozdobom

>>Darmowy kurs biżuterii do podstaw!<<

Już niedługo pojawi się cała lekcja poświęcona cięciu koszulek. Prawie skończyłam ją montować :) Pokażę w niej jak z jednej koszulki uzyskać długi kawałek sznurka, z którego można upleść własny naszyjnik! To ten sam sposób jak przy cięciu… reklamówek foliowych! Jeżeli nie możesz się doczekać to sprawdź mój przepis na PLARN, czyli właśnie plastikową włóczkę :)

>>PLARN – jak pociąć reklamówkę na włóczkę?<<

Z tej samej włóczki możesz szydełkować :) I mówię tutaj zarówno o t-shirt yarnie (czyli włóczce z koszulki) jak i plarnie. Na to też mam cały kurs. Zobacz czy coś Cię w nim zainteresuje! Zaczynamy od samiutkich podstaw, więc spokojnie sobie z tym poradzisz, nawet jeżeli nie wiesz jak wygląda szydełko :)

>>Darmowy kurs szydełkowania od podstaw<<

 

.