8 komentarzy

 1. Świetny haft Richelieu, zadbałaś tutaj o każdy szczegół i bardzo cieszy mnie to, że poduszka to 100% hand made.
  Jedyne co bym zmieniła to tło wokół kotka. Zamiast wycinać je nieregularną plamę w kształcie aplikacji, zrobiłabym ją jako symetryczne kółko lub romb.

  Czy jest możliwość zdjęcia poszewki np. do prania, czy poduszka jest zszyta z każdej strony?

  • Poduszka jest w formie poszewki z wkładem zapinana na guziki, można prać ale raczej ręcznie bo haft jest delikatny :) Dziękuję za radę co do tła kotka rozważę na pewno :)

 2. Nie dawałabym takiej błyszczącej wstążeczki. Matowa wyglądałaby lepiej, moim zdaniem. Szczególnie taka tasiemka haftowana, coś w tym guście: http://bit.ly/1sMr2rO Ta odciąga wzrok od środka, który jest najważniejszy. Ponad to jest taka toporna.

  • Owszem zgadzam się i sama nie do końca jestem z niej zadowolona ale akurat nie miałam innej. Co do koronkowej faktycznie byłaby lepsza mam pytanie techniczne czy te koronki są dostępne w różnych kolorach? Bo podusia jest dopasowywana do zwierzątka :)

 3. Poduszka jest cudowna, jeżeli kota też wyszywałaś ręcznie to pełen szacunek ci się należy bo bardzo równiutki. Całość też dopracowana, wstążka pewnie lepiej na żywo wygląda niż na zdjęciu. Koronki są w różnych kolorach i szerokościach, stacjonarnie w pasmanterii w centralu albo w ch parku przy dworcu jest pewien wybór ;)

 4. Tak, kot jest wyszywany przeze mnie cały ręcznie – schodzi jakieś 2-3 dni przy założeniu, że nic nie robię tylko haftuję :) Maszynowo jest tylko zszyta poduszka i naszyta aplikacja (dla lepszej trwałości). Poszukam w Krakowie koronek – dzięki za rady :)

 5. Małgorzata Liles on

  Poduszka przecudna, dużo roboty przy kocie i to widać ale ta atłasowa wstążeczka jest do wyprucia. Piekną pracę zamieniła w tandetny bazarek. Wykończenie w formie zakładkowanej falbanki ale z bawełny. I odradzam koronkę. Będzie już o jeden grzybek w barszczu za wiele.