4 komentarze

 1. Z początku wydawało mi się, że praca jest toporna. Dopiero jak zobaczyłam ją na Tobie na blogu to przekonałam się, że wszytko gra.
  Przy oplataniu rivoli spróbuj przeszywać je jeszcze kilka razy. Dzięki temu nie będzie się odkształcać jak ten prawy zielony kryształ.
  Bardzo podoba mi się sznur z użyciem superduo. Centralna część naszyjnika to mistrzostwo :) Bardzo dobrze sobie radzisz z koralikami!

  • Najbardziej martwią mnie odkształcające się koraliki przy rivoli 8mm bo tam często nawet odstają, jakbym dawała rządek za dużo, ale bez tego rządka wypada.. Spróbuję więcej przeszywać, dziękuję. :) z koralikami przygodę zaczęłam 3miesiące temu na szydełku a z beadingiem dopiero miesiąc czy dwa, więc widzę postępy, dziękuję. :) A co do tego czy jest toporna- zmieniłabyś coś w zdjęciu, żeby nie sprawiała takiego wrażenia? To kwestia tego, że jest cała czarna, czy może prezentacji na stożku? Dziękuję za uwagi.

   • To wina stożka i tego, że na jednym zdjęciu są zarówno kolczyki jak i naszyjnik. Zaburza to proporcje :)Może uda Ci się kupić tanio ekspozytor lub popiersie na naszyjniki, ja swój dorwałam za 20 zł i jestem z niego zadowolona.
    Czasami pomaga też zwykłe zdjęcie na „płasko” jak przy innych twoich pracach.
    Sam stożek taki zły nie jest, ale jeżeli przy nim zostaniesz to zwracaj uwagę jak jest ustawiony do zdjęć. W ostatniej twojej notce widać miejsce sklejenia papieru i linie, które odrysowałaś przy wycinaniu :)

    • Nie zauważyłam! Biję się w piersi, bo to głupi błąd. ;) Dzięki za pomoc.