Łapacz snów

0

Qrkoko.pl - Łapacz snów

Z czasów dzieciństwa pamiętam Łapacz Snów, który wisał przy wejściu do domu moich rodziców. Doczepione do niego dzwoneczki zaczynały tańczyć za każdym razem kiedy ktoś wchodził i trącał je drzwiami. Ten dźwięk bardzo denerwował Stiwiego, naszego ślepego psa. Ich dźwięk bardzo kojarzy mi się z rodziną.

Qrkoko.pl - Łapacz snów

Od jakiegoś czasu chodził mi po głowie pomysł zrobienia swojego Łapacza Snów. Długo zastanawiałam się nad techniką, materiałami i tym czy w ogóle będę miała gdzie go powiesić. Kiedy podczas porządków znalazłam swoje czółenka do frywolitki doszłam do wniosku, że to jest to czego potrzebowałam! Zaczełam Tworzyć.

Qrkoko.pl - Łapacz snów Qrkoko.pl - Łapacz snów Qrkoko.pl - Łapacz snów

Klasyczny wzór koronki frywolitkowej, który był mordowany na milionach blogów dostosowałam rozmiarem do obręczy i ażurowego elementu w centrum. Całość frywolitkowało się bardzo szybko i przyjemnie. Wykańczałam łapacz szydełkiem i dowiesiłam do niego kilka klimatycznych ozdób. Wszystko co pod nim widzicie pochodzi z paczki, którą dostałam od Taty. Efekt przerósł nawet moje oczekiwania. Rzadko jestem, aż tak zadowolona ze swoich prac. Czółenko ostatni raz miałam w rękach na zeszłoroczne święta Wielkanocne, kiedy robiłam serwetkę dla Mamy do koszyczka. Widocznie tego się nie zapomina.

Qrkoko.pl - Łapacz snów Qrkoko.pl - Łapacz snów

Zastanawiam się tylko jak dobrze będzie on łapać sny. Narazie to niesamowicie łapie, ale tylko koty.

Qrkoko.pl - Łapacz snów Qrkoko.pl - Łapacz snów Qrkoko.pl - Łapacz snów

SKOMENTUJ

.