Lady Gaga Ambasadorką marki Tous?

15

Qrkoko.pl - Lady Gaga Ambasadorką marki Tous?

Z teledyskami Lady Gagi jest jak z nowymi pomysłami rządu na marnotrawienie pieniędzy podatników – nic nas już nie zdziwi. Dlatego oglądając najnowsze video Gagi moją uwagę przykuł dopiero fragment z 4:23.

Czyżby Lady Gaga została Ambasadorką marki Tous?

Qrkoko.pl - Lady Gaga Ambasadorką marki Tous?

Oglądając teledyski Lady Gagi mało co nas w nich już zaskakuje. Ręka, noga, mózg na ścianie, Lady Gaga jako kosmitka, mężczyzna, upadły anioł. Artystka zdążyła nas oswoić ze swoim drapieżnym i chaotycznym stylem. Dlatego tak delikatna marka jak Tous i tak wyrazista piosenkarka jak Lady Gaga raczej nie mają szans spotkać się na zakręcie. Sprawdziłam trop i niestety okazał się być zupełnie jak nasz rząd – fałszywy. Zbieżność kształtów była po prostu przypadkowa.

W Polsce ambasadorką Tous jest Małgorzata Socha:

Qrkoko.pl - Lady Gaga Ambasadorką marki Tous?

Z zagranicznych gwiazd w 2011 roku marka współpracowała z J.Lo:

Qrkoko.pl - Lady Gaga Ambasadorką marki Tous?

Logo Tous i ich produkty są genialne w swojej prostocie. Wcale się nie dziwie, że zdobyli taką popularność. Z ich kolekcji torebek przygarnęłabym prawie wszystkie, ale tej oddałabym serce:

Qrkoko.pl - Lady Gaga Ambasadorką marki Tous?

Odnośnie ich biżuterii sprawa jest jasna. Prosta, charakterystyczna, bez wyszukanych form, za to z elementami i półfabrykatami najwyższej jakości. Tous dba o szczegóły i ich produkty kupuje się na lata. Jeżeli nie musisz zastawiać domu żeby kupić biżuterię i stawiasz na klasykę – Tous będzie dobrym wyborem.

Zastanawia mnie jak wyglądałaby kampania kogoś tak wyrazistego jak Lady Gaga z kimś tak subtelnym jak Tous. Sądzę, że mogłaby to być bardzo lepka współpraca. Pamiętacie, czym pachną sygnowane przez Gagę perfumy „Fame”? ;-)