Lady Gaga Ambasadorką marki Tous?

15

Qrkoko.pl - Lady Gaga Ambasadorką marki Tous?

Z teledyskami Lady Gagi jest jak z nowymi pomysłami rządu na marnotrawienie pieniędzy podatników – nic nas już nie zdziwi. Dlatego oglądając najnowsze video Gagi moją uwagę przykuł dopiero fragment z 4:23.

Czyżby Lady Gaga została Ambasadorką marki Tous?

Qrkoko.pl - Lady Gaga Ambasadorką marki Tous?

Oglądając teledyski Lady Gagi mało co nas w nich już zaskakuje. Ręka, noga, mózg na ścianie, Lady Gaga jako kosmitka, mężczyzna, upadły anioł. Artystka zdążyła nas oswoić ze swoim drapieżnym i chaotycznym stylem. Dlatego tak delikatna marka jak Tous i tak wyrazista piosenkarka jak Lady Gaga raczej nie mają szans spotkać się na zakręcie. Sprawdziłam trop i niestety okazał się być zupełnie jak nasz rząd – fałszywy. Zbieżność kształtów była po prostu przypadkowa.

W Polsce ambasadorką Tous jest Małgorzata Socha:

Qrkoko.pl - Lady Gaga Ambasadorką marki Tous?

Z zagranicznych gwiazd w 2011 roku marka współpracowała z J.Lo:

Qrkoko.pl - Lady Gaga Ambasadorką marki Tous?

Logo Tous i ich produkty są genialne w swojej prostocie. Wcale się nie dziwie, że zdobyli taką popularność. Z ich kolekcji torebek przygarnęłabym prawie wszystkie, ale tej oddałabym serce:

Qrkoko.pl - Lady Gaga Ambasadorką marki Tous?

Odnośnie ich biżuterii sprawa jest jasna. Prosta, charakterystyczna, bez wyszukanych form, za to z elementami i półfabrykatami najwyższej jakości. Tous dba o szczegóły i ich produkty kupuje się na lata. Jeżeli nie musisz zastawiać domu żeby kupić biżuterię i stawiasz na klasykę – Tous będzie dobrym wyborem.

Zastanawia mnie jak wyglądałaby kampania kogoś tak wyrazistego jak Lady Gaga z kimś tak subtelnym jak Tous. Sądzę, że mogłaby to być bardzo lepka współpraca. Pamiętacie, czym pachną sygnowane przez Gagę perfumy „Fame”? ;-)

 

15 komentarzy

  1. Czemu ona zawsze ma takie długie teledyski? Nigdy nie wiem od której minuty zacząć oglądać. Jestem trochę zawiedziona bo wczesniejszy miala duzo bardziej dziwny

  2. Bardzo się cieszę, że Tous chce współpracować z polskimi aktorkami. Sprawdziłam i z tego co widzę tylko my mamy swoją ambasadorkę! Polska górą :)

  3. Tous jest za dziecinne sama bym takiego misia nie założyła bo jestem już na to za stara. A dla dzieci ich biżuteria jest za droga

  4. Fajnie że Tous się umiało wybić. Ich logo poznałabym wszędzie. Ten miś jest super słodki :))

  5. Fajna torebeczka popatrzyłam też na ich inne rzeczy i kilka modeli również z chęcią bym przygarnęła :)D

  6. Mam nadzieję, że coraz więcej projektantów i firm bedzie współpracować z artystami polskimi bo zawsze wychodzą z tego ciekawe rzeczy

  7. Pingback: Podsumowanie kwietnia | Qrkoko.pl