NAUKA OD PODSTAW

Qrkoko.pl - Kurs Szydełkowania

Szydełkowanie jest proste. Macie, powiedziałam to! Co więcej: szydełkowanie jest łatwe i ja to udowodnię! Zastanawiasz się czego się tutaj nauczysz? Przekażę Ci znaczną część swojej wiedzy. Nauczę Cię szydełkowania od podstaw, a każdą lekcję zakończymy pełnym projektem, który będziesz w stanie wykonać samodzielnie. Marzą Ci się robótki na szydełku? Własna czapka, maskotka, torebka czy serwetka? Nie ma problemu :) Najważniejszą rzeczą jednak jest to, że nie tylko pokażę Ci szydełkowanie krok po kroku, ale pomogę Ci je zrozumieć. A żeby zrozumieć szydełkowanie musisz stać się szydełkowaniem!

Zabrzmiało to strasznie dziwnie, ale taka jest prawda :) Aby robótki szydełkowe stały się czymś prostym i przyjemnym należy najpierw przestać się ich bać, a później spróbować rozgryźć je od środka. W tym kursie wyjaśnię Ci mój sposób dziergania, dzięki któremu patrząc na gotową pracę od razu widzę jak jest zrobiona. Jeżeli uważnie będziesz studiować mój kurs to niedługo będziesz potrafiła pracować bez gotowych wzorów, a nawet będziesz umiała projektować własne. To prostsze niż się wydaje!

Jesteś gotowa na cudowną, szydełkową przygodę? Wskakuj na pokład, zaproś swoich znajomych i dołącz do naszej kurczakowej rodzinki:


Nauczysz się tworzyć takie prace

Tutoriale posegregowane tematycznie

Qrkoko.pl - Kurs Szydełkowania

Ozdoby do domu

Chcesz zrobić swój koszyk, pufę czy dywan? Nauczę Cię jak dobrać materiały i jak szydełkować, aby takie prace nie rozleciały się po pierwszym użyciu.
[ozdoby do domu - playlista]

Qrkoko.pl - Kurs Szydełkowania

Maskotki

Marzysz o własnej maskotce? Chcesz wyszydełkować swojego misia z ruchomymi kończynami lub stojącego bez podpórki? Nauczę Cię podstaw modelowania dzianiny, aby zawsze wyglądała tak jak chcesz :)
[maskotki - playlista]

Qrkoko.pl - Kurs Szydełkowania

Ubrania

Jak zrobić sweterek lub własną bluzkę? Co musisz wiedzieć o szydełkowaniu sukienki? Szydełkowane ubrania są idealnym prezentem dla bliskich i wcale nie są takie trudne do zrobienia!
[ubrania - playlista]

Qrkoko.pl - Kurs Szydełkowania

Akcesoria

Jest wiele szydełkowanych rzeczy, które można zrobić - torebki, saszetki, nerki, czapki itp. Wyjaśnię Ci je krok po kroku i razem przygotujemy się na zimę :)
[akcesoria - playlista]

Filmy instruktażowe krok po kroku

POLUB FANPAGE I ZASUBSKRYBUJ KANAŁ, ABY DOSTAĆ POWIADOMIENIA O NOWYCH FILMACH:PODZIAŁ NA TECHNIKI

Spis treści wszystkich lekcji

Wybierz konkretny temat

W każdej lekcji będę uczyć nie tylko podstaw szydełkowania, ale też pokażę gotowy projekt, który będziesz w stanie opanować. Jednak, aby ułatwić Ci naukę stworzyłam też spis treści, dzięki któremu łatwo wrócisz do podstaw lub ściegów, które chcesz sobie odświeżyć. Jeśli nie pamiętasz np. jak robić magic loop lub co to granny square to odpowiedź znajdziesz poniżej! Lista będzie uzupełniana na bieżąco, razem z pojawiającymi się lekcjami :)

#KursQrkoko

To oficjalny hasztag wszystkich kursów jakie będę organizowała. Podpisujcie nim wszystkie zdjęcia i posty związane z Waszą nauką kursu. Wystarczy, że wrzucicie hasztag #KursQrkoko na swoim blogu, Facebooku, Instagramie, Twitterze czy co tam jeszcze macie, a wtedy zaprezentujecie swój progres nie tylko mi, ale też wszystkim pozostałym uczestnikom kursu! :)

BANNERY

Oto bannery, które możecie umieścić na swoich stronach i blogach i pochwalić się wszystkim, że za chwilę będziecie mistrzami szydełka! Zrobiłam je w kilku wersjach i kształtach, które widzicie poniżej. Kliknij [TUTAJ], aby pobrać bannery.

Potrzebujesz pomocy?

Jeżeli potrzebujesz pomocy związanej z nauką kursu to śmiało możesz pisać na Facebooku (https://www.facebook.com/Qrkoko/) lub na mailu (qrkokonews@gmail.com) Odpisuję wszystkim i wszędzie ;)

Nie krępuj się też pisać do innych uczestników kursu. Każdy z chęcią wymieni się doświadczeniami. Jesteśmy tu po to, by sobie nawzajem pomóc :)