Kulki koralikowe – wzór w kropki i paski

0
Kulki koralikowe to bardzo szeroka dziedzina beadingu. Dzisiaj ponownie pochylimy się nad tematem kulek peyotowych. Prosiliście mnie o tutorial na kulki w kropki i paski, więc oto jest ;) Najpierw jednak nadgońcie pierwszą lekcję, w której pokazuję jak taką kulkę zrobić za jednym razem i to unikając brzydkich dziur przy rozszerzaniu!
Dzisiejsza lekcja będzie kontynuacją, dlatego podczas niej zrobię szybkie przypomnienie i bardziej skupię się na tworzeniu wybranych przez Was wzorów.

 
Jeżeli interesuje Cię temat beadingu to nie zapomnij zasubskrybować mojego kanału, ponieważ znajduje się tam wiele lekcji, a będzie pojawiać się jeszcze więcej! http://www.youtube.com/QrkokoTV?sub_confirmation=1

Jeżeli mój kurs przyczynił się do powstania jakiegoś cuda, które wyszło spod Twoich rąk to koniecznie daj mi o tym znać! Możesz to zrobić oznaczając swoje zdjęcie na Facebooku (@Qrkoko) lub na Instagramie (@Qrkoko lub #Qrkoko)


 

Agata Garbowska - Qrkoko.plAgata Garbowska – twórczyni bloga Qrkoko.pl i kanału YouTube QrkokoTV

Od wielu lat Rękodzielnik z zamiłowaniem do szydełkowania i koralikowania. Jej kursy rękodzieła codziennie uczą tysiące Kurczaków szydełkowania, robótek na drutach i beadingu. Jej tutoriale zostały okrzyknięte najlepiej wyjaśnionymi lekcjami w polskim Internecie, gdzie wiedza przekazywana jest w przystępny i zabawny sposób. Do tej pory obejrzało je ponad cztery miliony razy. Na blogu pisze o biznesie rękodzielniczym i kreowaniu marki. Czasami o swoich kotach. Razem z Przedmężem od lat przekonują ludzi, że rękodzieło może być proste, zabawne i motywujące. Nie lubi wiórek kokosowych.

⮮Zostań ze mną na dłużej!⮯

 

.