• Ładna bransoletka. Osobiście lubię jak przywieszki widzą na przekładkach z oczkiem lub krawatkach. Zawieszki mają jakieś znaczenie czy wybrałaś je przypadkowo?
  Klasyczne połączenie czerni ze złotem nie wychodzi z mody :)

 • SzydełkowyŚwiat.pl

  Klasyczna,skromna bransoletka urzeka mnie właśnie swoją prostotą. Wykonanie estetyczne, wszystko ładnie do siebie pasuje :)

 • Anna

  Dla mnie to nawet trudno nazwać rękodziełem. Bez obrazy ale poza pomysłem na splecenie i dodanie zawieszek to gdzie tutaj jest kreacja? Rękodzieło? Poziom, który z powodzeniem może osiągnąć przedszkolak.

  • Anna, zostawiam Twój komentarz jako przykład nieudolnej próby konstruktywnej krytyki. Na tego typu opinie nie ma tutaj miejsca. Każdy ma prawo do Tworzenia w dowolny sposób i technice, niezależnie czy jest to technika super zaawansowana, czy jak to niesłusznie określiłaś na „poziomie przedszkolaka”. Osoby, które przesyłają tu swoje prace chcą się dowiedzieć jak najwięcej o niej. Z Twojego komentarza nie dowiedziała się niczego. Czy praca została wykonana źle? – Nie. Na Craft Critic nie chodzi o ocenianie co jest rękodziełem i kto co powinien Tworzyć ale o wskazanie błędów w dotychczasowych pracach. Każdy może być tu oceniony, zarówno Ci co zaczynają, jak i Ci, którzy na rękodziele zjedli zęby. I każdy ma tu być traktowany z szacunkiem.

 • KS ART

  Bransoletka była robiona na specjalne zamówienie i dokładnie według życzenia klientki. Jak niektórym wiadomo ja bardzo żadko używam rzemieni….wolę „podziobać”:)