4 komentarze

  1. Michalina Otręba on

    Bardzo podoba mi się połączenie koralików błyszczących z matowymi, ładna równiutka praca. Jedynie zdjęcie do poprawki- zamiast obrusu biała kartka i już będzie dużo lepiej. Popróbuj też porobić zdjęcia pod różnymi kątami i zostaw trochę wolnego miejsca wokół bransoletki:)

  2. Popieram słowa Michaliny. Po prawej zdjęcie jest za mocno przycięte. Podoba mi się zestawienie kolorów, chociaż brakuje mi wykończenia w formie jakiejś przywieszki, która nadałaby charakteru pracy.

  3. Zdjęcie jest tu kluczowym błędem- jest w internecie bardzo wiele filmików jak zrobić domowy namiot bezcieniowy- osobiście polecam sposób z „5 sposobów na karton”- tanio i skutecznie. Ja robię zdjęcia na brystolu przy świetle dziennym i dodatkowo podkreślam kontrast i kolor (ale nie przekłamując go ! ;)) w picassie czy ps3. Kiedy robisz zdjęcia bransoletki z łańcuszkiem dopilnuj by łańcuszek nie był bezładnym chaosem przy zapięciu.

  4. Kasia Liszka on

    pomijam jakość fotki bo niestety nie jest dobra, praca bardzo mi się podoba. Zarówno kolorystyka jak i wykończenie super. Ale przyczepie się do braku przedłużki, dzięki której można dowolnie bransoletkę regulować. Dla mnie ten element bransoletki jest niezbędny.