Kontuzje w Rękodziele [VLOG]

5

Rękodzieło już dawno powinno być dyscypliną olimpijską, gdyby nie mały fakt. Sport to zdrowie, a od Rękodzieła tylko je tracimy.

Często mam tak, że zapisuję sobie na karteczce fajny pomysł, który chcę zrealizować, nakręcam się na niego i wyobrażam sobie po nocach jaki on będzie super. A potem gubię karteczkę i znajduję ją po pół roku. W tym przypadku było podobnie, tylko zamiast karteczki był mail, którego nie zgubiłam, a po prostu nie miałam na niego czasu.

W ten sposób obiecany film o kontuzjach w Rękodziele powstał dopiero teraz, chociaż o pytania do niego poprosiłam Was już w styczniu (https://www.facebook.com/Qrkoko/posts/939808739390142). Hej, lepiej późno niż wcale, więc proszę nie narzekać, bo będę miała wypadek przy czyszczeniu broni i omyłkowo wbiję szydełko nie w to oczko co byście chcieli ;)

Oczywiście będę bardzo wdzięczna za wszelkie subskrypcje, udostępnienia oraz lajki. No i komentarze! Piszcie mi wszystko co Wam się podoba, a co nie, to kolejne vlogi będą powstawały jeszcze szybciej i będą jeszcze lepsze. A teraz do oglądania!

Pacnij lajka jak tekst się podobał!

 
Polub mnie to nie przegapisz nowych postów