5 komentarzy

 1. Mocny i żywy naszyjnik.

  Podoba mi się tutaj sznur, na którym wisi, ładnie wykończony i nawiązujący do reszty pracy

  Dobrze obrobiłaś kamienie, ale wydaje mi się, że jeden z dolnej czwórki wypada.

  Trochę mi przeszkadza centralny kamień, który jest zbyt niebieski i obszycie go zielonymi toho z efektem lustered dodało o jeden kolor za dużo. Może z czarnym by to mniej chaotycznie wyglądało?

 2. Kolorystyka ciekawa jednak do tak rozbudowanego naszyjnika dałabym bardziej stonowany sznur koralikowy, np. w jednym kolorze. Trochę za wiele się tu dzieje.

 3. Wg mnie zieleń nie pasuje zupełnie. Może trzeba było nawiązać do sznura i użyć czerni? Całośc daje wrażenie ciężkiego tworu i przez chwilę musiałam się zastanawiać co właściwie widzę. Takie trochę pstrokate i chyba nie do końca zdecydowałaś o stylu całości.

 4. Muszę pomyśleć jak taką pracę się nosi i do czego, nie moja kolorystyka nie moja estetyka, ale podziwiam ilość włożonej pracy, pomysł… i mimo wszystko efekt końcowy jest bardzo ciekawy i bogaty, a i kolory w sumie w jakiś dziwny sposób ze sobą grają!

 5. Małgorzata Liles on

  Kocham barok ale ten barok jest aztecki i zaraz wyrwie mi serce. Natomiast sam sznur podoba mi się bardzo. Ja bym nie krytykowała zieleni użytej do obszycia centralnego elementu a tylko jej odcienia.