Jak złożyć serwetkę w kwiat?

0

Jak złożyć serwetkę w kwiat lotosu?
Jak złożyć serwetkę w piękny kwiat i to taki, w którym można dodatkowo schować łakocie? To prostsze niż Ci się wydaje, a efekt końcowy wygląda niesamowicie. Prawie jak z najlepszych restauracji :) Całość jest tak prosta, że w kilka minut nauczyłam tego swoich Przedteściów, rodziców i znajomych. To też dobry pomysł na zaimponowanie podczas randki ;) 

Czego potrzebujemy?
Jak złożyć serwetkę bez serwetki? Będzie ciężko ;) Przygotuj sobie jedną sztukę i zarezerwuj około 1 minuty wolnego czasu! Kilka razy powtarzamy ten sam ruch i gotowe! Nawet Przedmąż sobie z tym poradził ;) Uwielbiam takie szybkie i sprawdzone sposoby, które dają niesamowity efekt. Wystarczy zmienić kolor serwetki i nasz kwiat wygląda zupełnie inaczej – czy to nie jest piękne?
Jeżeli nie chcesz kupować całej paczki serwetek to w sklepach dla rękodzielników i artystów często sprzedają serwetki na sztuki! Wybierz jakąś dla siebie i zrób takie małe cudo:

Jak widziałeś dekoracja na stół nie musi być droga i trudna w wykonaniu. Zawsze się zastanawiałam jak złożyć serwetkę, w taki sposób, aby pięknie się prezentowała, ale jednocześnie nie było by mi szkoda jej użyć :D 
Ogólnie uważam, że kwiaty z papieru to coś pięknego! Dlatego nagrałam jeszcze film na wianek z róż :) Potrzebujesz jednej kartki, trochę kleju i nożyczek.

Na minioną wielkanoc w kwiat lotosu z serwetki wsadziłam czekoladowe jajka i całość wylądowała na talerzu.  Aż ciężko uwierzyć, że taki kwiat robi się tak prosto!
Wg mnie taka ozdoba idealnie nada się na różne okazje: randkę walentynkową, kolację z rodziną i przyjaciółmi, a nawet jako szybkie DIY, które pozwoli zabić nam nudę :)
 Może zainteresował Cię temat DIY? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś! Rozwijam ten dział prężnie od jakiegoś czasu. Zobacz moje inne pomysły:
Jeżeli jest jeszcze coś, co chcesz zrobić, ale nie wiesz jak to napisz mi o tym w komentarzu! Chętnie nagram na to film :)
Przybij lajka, jeśli Ci się podobało!

 
Polub mnie to nie przegapisz nowych postów

 

.