Idź na szarość

2

W tym sezonie bycie szarą myszką nabiera nowego znaczenia.

Ten trend należy do jednych z moich ulubionych po części dlatego, że dzięki niemu nie muszę zmieniać połowy zawartości swojej szafy, a po części dlatego, że szary kolor jest mocno niedoceniany. W tym sezonie modne będą wszelkie odcienie szarości: przez delikatne, prawie białe, po grafitowe czy w kolorze popiołu. Szarość wychodzi z kategorii „basic” i nie gra już drugich skrzypiec.

SIECIÓWKI

Przejrzałam ofertę polskich sieciówek i w oko wpadły mi piękne i klasyczne sukienki od H&M.

To moje typy głównie z powodu dziewczęcego uroku, który można idealnie uzupełnić ręcznie robionymi dodatkami.

Zaciekawiła mnie też propozycja Bershki, chociaż z jej oferty postawiłam na nieco mniej standardowe rozwiązania. Głównie urzekła mnie dzianina i mocny odcień szarości. Chyba za mocno rozbudziłam w sobie szafiarkę po ostatnich wypadach.

PROJEKTANCI

Oglądając to co oferują nam projektanci przerzucałam znudzona kolejne suknie, które nie były warte swojej ceny, aż trafiłam na tę propozycję .

Sukienka zdecydowanie ma w sobie to coś. Od koloru, poprzez fakturę, którą nadają jej haftowane kwiaty, aż po cenę. Nie wiem co bardziej zapiera mi dech w piersiach.

RĘKODZIEŁO

Kolor szary jest łatwym do zinterpretowania trendem dla rękodzielniczek. Moją propozycją będzie między innymi Ombre, zarówno w ubraniach, dodatkach jak i biżuterii. Sama jestem zakochana w matowych wersjach kolorów, dlatego chętnie sięgnęłam po TOHO, aby stworzyć kocią broszkę.

Qrkoko.pl - Idź na szarość Qrkoko.pl - Idź na szarość

Do tego zestawienia na sezon jesień-zima 2014/2015 wybrałam tylko takie trendy, które osobiście mi się spodobały i które łatwo przenieść do naszego rękodzielniczego podwórka. Do dzieła Rękodzielniczki! Przechodźcie na szarą stronę mocy :)

Polub post →

 

2 komentarze

  1. Też zauważyłam, że szarość wraca do łask, ale teraz mam pewność :) Śliczna brocha poza tym :D