Gryź co Twoje

7

Przychodząc na świat jesteś nikim i nie masz niczego. Brak Ci urody, wykształcenia czy uroku osobistego. Nawet zębów jeszcze nie masz. Posiadasz za to czystą kartę i to od Ciebie zależy jak ją zapełnisz. Czy Twoimi pierwszymi słowami będą „chcę to dostać” czy „chcę to zdobyć”?

Od dzieciństwa będziesz bombardowana wizją zostania piękną i grzeczną księżniczką, którą z opresji uratuje tajemniczy mężczyzna. Twoim życiowym celem będzie znalezienie męża, który zapewni Ci finansową stabilizację byś mogła w spokoju spełniać się przy zmienianiu pieluch i tabletek w zmywarce. Nie ma przed tym skutecznego schronu, bo z kolei na drugim froncie czeka na Ciebie armia kobiet wyzwolonych. Takich, które mężczyzn zmieniają jak rękawiczki, rzucają nimi na pojedynek każdemu kto jest przeciwko nim i zdejmują je tylko po to, by w geście zwycięstwa podrapać się po kroczu, kiedy już wszystkim wokół udowodnią, że są świetnymi facetami jak na kobiety. One również chętnie przyjmą Cię w swoje szeregi, lecz nie wstępuj do żadnego z nich. Wystąp przed nimi i bądź swoją własną, jednoosobową armią. To Twoje pierwsza poważna misja – opanować naukę samodzielnego myślenia i odnaleźć zaginioną siebie.

Chwilę po narodzinach dostałaś porządnego klapsa w dupę, by przygotować Cię do walki. Zostajesz rzucona na głęboką wodę i jeżeli chcesz utrzymać się na powierzchni musisz nauczyć się pływać. Inaczej wiecznie będziesz prosić o ratunkowe koło, a Twoje aktualne miejsce zamieszkania będzie za burtą. Życie jest walką o lepszy byt i chwilę spokoju. Masz zęby, więc gryź i przeżuwaj przegranych. Nie licz na pomoc księcia. Oni dawno wyginęli na kartach baśni, razem z gadającymi kotami i dziewicami. Nie czekaj, aż dostaniesz coś na tacy. Sama po nią idź. To Twoja druga poważna misja – przestać żyć marzeniami, a zacząć realizować swoje cele.

Nie wyobrażaj sobie bajecznego życia w królestwie z pięknym księciem u Twego boku. Nie śnij o pracy marzeń, która zapewni Ci bogactwo i spełnienie. Zbudź się i przejrzyj na oczy. To wszystko jest w zasięgu Twego wzroku, musisz tylko zacząć patrzeć w odpowiednim kierunku. Nie gap się w niebo szukając spadających gwiazd, które spełnią Twe życzenie. Sama nią zostań i pnij się ku górze. Jesteś już dorosłą kobietą w dorosłym życiu. Możesz mieć wszystko i być kim zechcesz. Musisz tylko zacząć to osiągać. Nie oczekuj nagrody za zęby schowane pod poduszkę. Wypluj mleczaki i gryź to co Twoje.

Przychodząc na świat potrafisz tylko tupać nogami, płakać i czekać na pomoc. Od Ciebie zależy czy z tego wyrośniesz.

Qrkoko.pl

Patrz jakie ładne! Kliknij!