4 komentarze

 1. Do wykończenia dodałabym przedłużkę, aby bransoletka była łatwiejsza w zapinaniu.
  Przywieszki lepiej dawać na krawatki lub przekładki z oczkiem :) Tak to wszystko gra. Nie barwi Ci ten rzemień? Miałam już przygody z czerwonym kolorem :)

  • Do zapięcia koniecznie przedłużka! Dostałam kiedyś bransoletkę o sporej średnicy i zapinało się ją strasznie trudno ze względu na brak przedłużki i mało miejsca na manewrowanie – a była idealnie na mój nadgarstek.
   Ja też często doczepiam zawieszki na ogniwka, a nie krawatki – to aż tak mi nie przeszkadza. :) Chociaż przełożyłabym ogniwka np. przez 2 rzemyki – wtedy nie odstawałyby tak do góry. Poza tym nie widzę nic, czego mogłabym się doczepić :)

   • Justyna Gruca on

    Jak napisałam wyżej- najpierw ofociłam bransoletkę, później dodałam przedłużkę na życzenie, bo rzeczywiście ułatwiła zapinanie :)
    Póbowałam wcisnąć ogniwka na 2 rzemienie, ale wtedy z kolei było tak ciasno, że zawieszki się blokowały i brzydko odstawały zamiast dyndać :) Najlepiej byłoby zaopatrzyć się w mniejsze i większe ogniwka żeby idealnie dopasować, następnym razem przy zamówieniu będę o tym pamiętać :)

  • Justyna Gruca on

   Przedłużkę dodałam po przymiarce, bo faktycznie okazała się niezbędna ;)
   Co do barwienia- nie zauważyłam przy „produkcji” nic niepokojącego, ale szczerze mówiąc nie wiem jak jest podczas noszenia. W każdym razie żadnych zażaleń ze strony kuzynki (bo do niej powędrowała ta bransoletka) na razie nie było.
   O przekładkach z oczkiem nie pomyślałam a rzeczywiście wyglądałyby lepiej niż zwykłe ogniwka. Dzięki za sugestię- pewnie zainwestuję przy okazji :)