6 komentarzy

  1. Super naszyjnik. Bardzo jesienny i wesoły. Nie jestem pewna po zdjęciu, ale chyba odbiły się linie papilarne na niektórych owocach. Efekt jest super i brakuje mi tylko kolczyków to pary :)

  2. To prawda – na jagodach są linie papilarne. Widać je dlatego, że elementy są tak małe że nie mogłam nijak ich się pozbyć, a nadal nie potrafię lepić w rękawiczkach, jest to dość uciążliwa sprawa:)

    • Kiedyś dorwałam bardzo dobre rękawiczki w aptece. Spróbuj opisać do czego je potrzebujesz, a może uda Ci się dorwać odpowiednie, tak jak i mi się tą metodą dorwać udało :)

      • A jakiejś konkretnej firmy? Czy takie zwyklejsze?:) Kupiłam takie standardowe białe gumowe i po podjęciu próby lepienia w nich, najzwyczajniej wisiały mi na palcach, nie były dopasowane (a niby najmniejszy rozmiar) i zagięcia rękawiczek odbijały się w modelinie… Będę jeszcze wypróbowywać patent z najdelikatniejszym z możliwych papierem ściernym w walce z odciskami :P

  3. Praca ładna , kolorowa, pasuje do koloru mosiądzu. Linie papilarne nie będą widoczne gołym okiem, więc aż tak się nie ma co przejmować. Nad formą samych owoców jeszcze trzeba by popracować, najlepiej do malin dodawać transparentnej modeliny, wtedy robią sie lekko przezroczyste, a to dużo dodaje naturalności owocom.

    • Dzięki za radę, nie korzystałam jeszcze jakoś z modeliny transparentnej. Na pewno poeksperymentuję :)