6 komentarzy

  1. Świetna czekoladka. Bardzo podoba mi się to, że przywieszki pasują tematycznie. Super efekt z płynnym nadzieniem. Mosiądz bardzo pasuje kolorystycznie!

  2. Do pracy nie mam zarzutów, wygląda super, ALE zdjęcie- bardzo pomysłowe, idealne na podsumowanie posta na blogu, ale na pewno nie nadaje się jako zdjęcie do sprzedaży czy efektownej prezentacji biżuterii- moją uwagę przy pierwszym spojrzeniu przykuwa nie drobny wisiorek, a ogromna czekolada. ;)

    • Oczywiście, masz rację:) to zdjęcie nie jest typowo sprzedażowe. Nie chciałam z kolei wysyłać kolejnego nudnego zdjęcia na białym tle, a że miałam akurat Milkę w domu, to postanowiłam ją wykorzystać :)

  3. Pomysł na zdjęcie faktycznie fajny, tylko ten fiolet wszechobecny zamazuje całość pracy. Efekt fajny z dodatkami i kolorem półfabrykatów. Do jednego mam tylko awersję, że nie jest to praca swoja, jakiegoś swojego pomysłu, tylko powielanie popularnego motywu obecnego teraz na naprawdę wielu blogach…

    • No niestety, Milka ma taką kolorystkę a nie inną, a chciałam nawiązać jedną czekoladką do całości tabliczki :) Nie lubię powielać czyichś pomysłów, mam świadomość, że każda modeliniarka umie robić milkę z wypływającym nadzieniem. Jednakże projekt jest tak popularny, że trzeba mieć go w swoich zbiorach :)

      • Przyznam ci się, że ja nie umiem robić takich czekoladek. Więc nie każda. :-) Ale jak tobie się ten motyw podobał, to i słuszna koncepcja. :-)