6 komentarzy

 1. Świetna lalka. Robiłaś według tutorialu czy to twój pomysł? Wygląda rewelacyjnie! Nawet Przedmąż uznał to za kawał dobrej roboty, a u niego ciężko z komplementami.
  Bardzo podoba mi się tutaj buzia jak i dolne części lalki. Troszkę przerażają mnie nogi, ale to tylko dlatego, że przypominają mi udka z kurczaka, a kur się boję :D
  Masz genialny warsztat i cieszy mnie to, że ktoś tworzy takie cuda!

  Super pomysł na wykorzystanie sztucznych rzęs. Włosy z czesanki masz wfilcowane w główkę czy przyklejone?
  Części lalki są ruchome?

 2. Jejku, ale mi miło :) Ja szydełkuję dopiero od 4 miesięcy i ta lalka to jedna z moich pierwszych zabawek :) Robiłam ją wg płatnego wzoru. Nie miałam pomysłu na przymocowanie włosów więc je przyszydełkowalam :)

  • Masz talent do szydełkowania :) Kiedy decyduję się na włosy z czesanki filcuję je igłą do tego typu materiałów. Można ją dostać w pasmanteriach. Jednak wtedy wewnątrz maskotek musi być wkład, do którego da się dofilcować włosy :) Więc wata odpada.

    • Najczęściej w miejsce, do którego będę dofilcowywać włosy wpycham trochę czesanki. Czyli u Ciebie byłoby to na sam czubek główki. A raczej pod sam czubek :)

 3. SzydelkowySwiat.pl on

  Lalka jest genialna! Wykonana starannie, równymi półsłupkami. Widać, że wykonana jest starannie. Jak na 4 miesiące szydełkowania to na prawdę gratuluję talentu ;)