#CRMD – Wrzesień 2017

0

W moim kurniku tyle się ostatnio dzieje, że nawet nie zauważyłam, kiedy wrzesień się skończył. A tu już zaczynamy kolejne podsumowanie CraftMonday!

Co to jest #CRMD (CraftMonday)?

Aby wziąć udział w akcji wystarczy wrzucić w poniedziałek na Instagrama swój aktualny projekt (nawet ten nieskończony) i oznaczyć go hashtagiem #CRMD

Jeżeli nie masz Instagrama to możesz wrzucić zdjęcie swojej pracy w komentarzu pod postem na moim fanpage’u (https://www.facebook.com/Qrkoko/), który pojawia się w każdy poniedziałek o 16:00.

Najciekawsze i najbardziej kreatywne zdjęcia wraz z linkami do ich właścicieli będę publikować na blogu w miesięcznym zestawieniu.

Niby wywaliłam się kilka razy na liściach i prawie wpadłam pod samochód goniąc kasztana, ale że to już październik?! Więc, aby odepchnąć od siebie deszczową aurę, znalazłam odrobinę czasu w zabieganej codzienności aby wytypować 30 najlepszych prac we wrześniowym CRMD! Zapraszam do oglądania :)

Uwaga! Teraz każde zdjęcie można kliknąć, aby obejrzeć je w powiększeniu.

Zapraszam do oglądania prac i śledzenia ich autorów. Kolejność zdjęć jak zawsze przypadkowa.Pacnij lajka jak tekst się podobał!

 
Polub mnie to nie przegapisz nowych postów

 

.