#CRMD – Wrzesień 2016

9

Jesień powoli puka do naszych drzwi, ale ja nie mam czasu jej otworzyć, bo muszę wybierać prace na CraftMonday, których znowu była cała masa!

Co to jest #CRMD (CraftMonday)?

Aby wziąć udział w akcji wystarczy wrzucić w poniedziałek na Instagrama swój aktualny projekt (nawet ten nieskończony) i oznaczyć go hashtagiem #CRMD

Jeżeli nie masz Instagrama to możesz wrzucić zdjęcie swojej pracy w komentarzu pod postem na moim fanpage’u (https://www.facebook.com/Qrkoko/), który pojawia się w każdy poniedziałek o 16:00.

Najciekawsze i najbardziej kreatywne zdjęcia wraz z linkami do ich właścicieli będę publikować na blogu w miesięcznym zestawieniu.

Nadesłaliście tyle pięknych prac, że po trzykrotnej selekcji nie miałam już co przesiewać, bo wszystko było prześliczne! Przy kilku pracach płakałam jak odrzucałam żeby tylko zmieścić się w finałowej trzydziestce. Nikt mi nie powiedział, że będzie łatwo, ale nikt też nie wspominał, że będzie aż tak trudno.

Uwaga! Teraz każde zdjęcie można kliknąć, aby obejrzeć je w powiększeniu.

Zapraszam do oglądania prac i śledzenia ich autorów. Kolejność zdjęć jak zawsze przypadkowa. 

9 komentarzy

  1. Basia Gulczyńska on

    Najlepsze jest to, że prace są tak różnorodne! Ewe, Magda, Aneta, Dominika, shirahandmade, Ewelina, Sylwia, Karolina, Sabina – w życiu nie zdecydowałabym co podoba mi się najbardziej :)

  2. Cudowne prace,można oczy cieszyć i podziwiać wykonawców :) Bardzo mi miło, że widzę wśród nich moje nazwisko :)
    Pozdrawiam serdecznie :)