#CRMD – Wrzesień 2015

0

Przez wyjazd do Gdańska opóźniło mi się podsumowanie wrześniowego #CRMD!, ale w końcu już jest :) A czym jest sama akcja CraftMonday?

Aby wziąć udział w akcji wystarczy wrzucić w poniedziałek na Instagrama lub mojego maila swój aktualny projekt (nawet ten nieskończony) i oznaczyć go hashtagiem #CRMD
Najciekawsze i najbardziej kreatywne zdjęcia wraz z linkami do ich właścicieli będę publikować na blogu w miesięcznym zestawieniu.

Jak śledzicie mojego Snapchata to wiecie, że po raz kolejny musiałam wybierać spośród całej masy prac. W dodatku bardzo zbliżonych do siebie poziomem, więc wcale nie miałam łatwo! Zwiększony limit zdjęć z poprzedniego miesiąca pozostał także w tym, więc mamy finałową 30-stkę :) Gratuluje wszystkim uczestnikom zabawy i zachęcam do dalszego wysyłania prac. Mam nadzieję, że #CRMD nie tylko Was rozwija oraz inspiruje, ale też zapewnia całą masę radości, tak jak mi :)

Zapraszam do oglądania prac i śledzenia ich autorów. Kolejność zdjęć jak zawsze przypadkowa :)

Qrkoko.pl - #CRMD - Wrzesień 2015 Qrkoko.pl - #CRMD - Wrzesień 2015 Qrkoko.pl - #CRMD - Wrzesień 2015 Qrkoko.pl - #CRMD - Wrzesień 2015 Qrkoko.pl - #CRMD - Wrzesień 2015 Qrkoko.pl - #CRMD - Wrzesień 2015 Qrkoko.pl - #CRMD - Wrzesień 2015 Qrkoko.pl - #CRMD - Wrzesień 2015 Qrkoko.pl - #CRMD - Wrzesień 2015 Qrkoko.pl - #CRMD - Wrzesień 2015

.