#CRMD – Styczeń 2016

4

Dopiero co przywitaliśmy nowy rok, a Wy już zaczęliście go z przytupem! W ogóle nie bierzecie pod uwagę mojego zdrowia psychicznego, bo stawiacie mnie pod ścianą. Wiecie, że ja muszę wybierać 30 najlepszych finałowych prac spośród ponad 100 nadesłanych zdjęć, które już były świetne? To zdecydowanie odbija się na mojej psychice i muszę potem zaleczyć traumę przyjmując medykamenty z dużą zawartością czekolady w składzie. Macie na rękach mój każdy nadprogramowy kilogram. Jednak muszę ponieść to ciężkie brzemię wyboru, aby dostarczyć Wam styczniowe podsumowanie CraftMonday!

Jakie są zasady #CRMD?

Aby wziąć udział w akcji wystarczy wrzucić w poniedziałek na Instagrama swój aktualny projekt (nawet ten nieskończony) i oznaczyć go hashtagiem #CRMD

Jeżeli nie masz Instagrama to możesz wrzucić zdjęcie swojej pracy w komentarzu pod postem na moim fanpage’u (https://www.facebook.com/Qrkoko/), który pojawia się w każdy poniedziałek o 16:00.

Najciekawsze i najbardziej kreatywne zdjęcia wraz z linkami do ich właścicieli będę publikować na blogu w miesięcznym zestawieniu.

Bardzo się cieszę, że tak chętnie bierzecie udział w akcji i że sprawia Wam ona tyle radości. Jak zwykle wybór był bardzo trudny, bo poziom prac był wyrównany. Dlatego gratuluje nie tylko tym, którzy dostali się do finałowej 30-stki, ale też wszystkim uczestnikom naszej zabawy. Jestem z Was naprawdę dumna, że inspirujecie siebie nawzajem, motywujecie się do pracy i godnie reprezentujecie polskie Rękodzieło :)

Uwaga! Od tego miesiąca wprowadzamy do podsumowań jedno udogodnienie. Po licznych naradach z moimi kotami uznaliśmy, że teraz każde zdjęcie można kliknąć, aby obejrzeć je w powiększeniu. Tak powinno być wygodniej ;)

Zapraszam do oglądania prac i śledzenia ich autorów. Kolejność zdjęć jak zawsze przypadkowa :)

 

⮮Zostań ze mną na dłużej!⮯

4 komentarze

  1. Piękne zdjęcia :) może kiedyś i moje trafi na Twoją top listę, a póki co rozkoszuję się tymi ;) i oczywiście gratuluję wszystkim wybrańcom :)

  2. Haha, zdjęcie nr 22, patrzę i myślę co za dziwna perspektywa, gdzie to dziecko ma ciało?? A potem zobaczyłam, że to menekinowa głowa.

  3. Monika Nowakowska on

    Aaaaa dopiero zauważyłam, że tym razem mi się udało :) super i do następnego mam nadzieję ;)