#CRMD – Sierpień 2017

1

Sierpień bywał zmienny, ale jedno pozostało stałe – wszystkie nadesłane przez Was prace były niezmienne piękne! Zapraszam na kolejne CraftMonday!

Co to jest #CRMD (CraftMonday)?

Aby wziąć udział w akcji wystarczy wrzucić w poniedziałek na Instagrama swój aktualny projekt (nawet ten nieskończony) i oznaczyć go hashtagiem #CRMD

Jeżeli nie masz Instagrama to możesz wrzucić zdjęcie swojej pracy w komentarzu pod postem na moim fanpage’u (https://www.facebook.com/Qrkoko/), który pojawia się w każdy poniedziałek o 16:00.

Najciekawsze i najbardziej kreatywne zdjęcia wraz z linkami do ich właścicieli będę publikować na blogu w miesięcznym zestawieniu.

Zdjęcia Waszych prac były tak cudowne, że rozgrzały mnie od środka. To bardzo dobrze, bo u mnie jeszcze nie grzeją ;) Zwycięskie prace nie było łatwo wybrać, bo poziom był jak zwykle bardzo wyrównany. Oto finałowa 30! Podziwiajcie prace, przesyłajcie dużo miłości ich autorom, no i same bierzcie udział w kolejnym CraftMonday. Widzimy się za tydzień! ;)

Uwaga! Teraz każde zdjęcie można kliknąć, aby obejrzeć je w powiększeniu.

Zapraszam do oglądania prac i śledzenia ich autorów. Kolejność zdjęć jak zawsze przypadkowa.Pacnij lajka jak tekst się podobał!

 
Polub mnie to nie przegapisz nowych postów

 

1 komentarz