#CRMD – Sierpień 2016

13

Wakacje już za nami i powrót do ciężkiej pracy odczułam już od pierwszych dni. Na sierpniowe CraftMonday wysłaliście ponad 700 prac!

Co to jest #CRMD?

Aby wziąć udział w akcji wystarczy wrzucić w poniedziałek na Instagrama swój aktualny projekt (nawet ten nieskończony) i oznaczyć go hashtagiem #CRMD

Jeżeli nie masz Instagrama to możesz wrzucić zdjęcie swojej pracy w komentarzu pod postem na moim fanpage’u (https://www.facebook.com/Qrkoko/), który pojawia się w każdy poniedziałek o 16:00.

Najciekawsze i najbardziej kreatywne zdjęcia wraz z linkami do ich właścicieli będę publikować na blogu w miesięcznym zestawieniu.

Jak zwykle nie było mi łatwo wybrać finalistów, nie tylko przez gigantyczną ilość zgłoszonych zdjęć, ale też przez Wasz wysoki poziom. Rozwijacie się na moich oczach, w których pojawia się łezka, kiedy widzę tyle pięknych prac. Zapraszam do oglądania finałowej 30-stki i nie zapomnijcie wysłać im dużo miłości <3

Uwaga! Wprowadziłam do podsumowań jedno udogodnienie. Teraz każde zdjęcie można kliknąć, aby obejrzeć je w powiększeniu. Tak powinno być wygodniej ;)

Zapraszam do oglądania prac i śledzenia ich autorów. Kolejność zdjęć jak zawsze przypadkowa.Pacnij lajka jak tekst się podobał!

 
Polub mnie to nie przegapisz nowych postów