#CRMD – Październik 2016

5

Dłuższe i mroźniejsze noce dały nam się we znaki, bo spędziłyśmy je pod kocykiem przy robótce. Dzięki temu prac nadesłanych na CraftMonday była cała masa!

Co to jest #CRMD (CraftMonday)?

Aby wziąć udział w akcji wystarczy wrzucić w poniedziałek na Instagrama swój aktualny projekt (nawet ten nieskończony) i oznaczyć go hashtagiem #CRMD

Jeżeli nie masz Instagrama to możesz wrzucić zdjęcie swojej pracy w komentarzu pod postem na moim fanpage’u (https://www.facebook.com/Qrkoko/), który pojawia się w każdy poniedziałek o 16:00.

Najciekawsze i najbardziej kreatywne zdjęcia wraz z linkami do ich właścicieli będę publikować na blogu w miesięcznym zestawieniu.

Po raz kolejny miałam ciężkie zadanie, bo musiałam spośród kilkuset różnorodnych prac wybrać tylko 30! Zapraszam do podziwiania finalistów, bo zdecydowanie jest na czym zawiesić oko ;)

Uwaga! Teraz każde zdjęcie można kliknąć, aby obejrzeć je w powiększeniu.

Zapraszam do oglądania prac i śledzenia ich autorów. Kolejność zdjęć jak zawsze przypadkowa.Pacnij lajka jak tekst się podobał!

 
Polub mnie to nie przegapisz nowych postów

 

 • ania121971

  Szeroki uśmiech mam na twarzy,dziękuje :) Miło widzieć kolejny raz swoją pracę w tak zacnym gronie :) Pozdrawiam serdecznie ♥

 • Mnie urzekł numerek 12. <3 Oczywiście wszystkie prace są ładne, ale ta po prostu skradła moje serce ;)

  • Sara Pe.

   Dziękuję :)

 • O Wylepianki znam z facebooka :) Króliczek z numeru 23 wygląda, jak żywy. Trochę taki…creepy, by nie użyć słowa „koszmarny”, ale super! :)

 • Sara Pe.

  Dziękuję bardzo za wyróżnienie :) Miło mi widzieć tu moją Lale :)
  Wszytkie wybrane prace śliczniutkie :)

  Pozdrawiam cieplutko :)
  PS.Więcej moich laleczek na blogu sarenka91.blogspot.ie ,bo na moim fb nic się nie dzieje ;)