#CRMD – Październik 2016

5

Dłuższe i mroźniejsze noce dały nam się we znaki, bo spędziłyśmy je pod kocykiem przy robótce. Dzięki temu prac nadesłanych na CraftMonday była cała masa!

Co to jest #CRMD (CraftMonday)?

Aby wziąć udział w akcji wystarczy wrzucić w poniedziałek na Instagrama swój aktualny projekt (nawet ten nieskończony) i oznaczyć go hashtagiem #CRMD

Jeżeli nie masz Instagrama to możesz wrzucić zdjęcie swojej pracy w komentarzu pod postem na moim fanpage’u (https://www.facebook.com/Qrkoko/), który pojawia się w każdy poniedziałek o 16:00.

Najciekawsze i najbardziej kreatywne zdjęcia wraz z linkami do ich właścicieli będę publikować na blogu w miesięcznym zestawieniu.

Po raz kolejny miałam ciężkie zadanie, bo musiałam spośród kilkuset różnorodnych prac wybrać tylko 30! Zapraszam do podziwiania finalistów, bo zdecydowanie jest na czym zawiesić oko ;)

Uwaga! Teraz każde zdjęcie można kliknąć, aby obejrzeć je w powiększeniu.

Zapraszam do oglądania prac i śledzenia ich autorów. Kolejność zdjęć jak zawsze przypadkowa.Pacnij lajka jak tekst się podobał!

 
Polub mnie to nie przegapisz nowych postów

 

5 komentarzy

  1. Szeroki uśmiech mam na twarzy,dziękuje :) Miło widzieć kolejny raz swoją pracę w tak zacnym gronie :) Pozdrawiam serdecznie ♥

  2. Dziękuję bardzo za wyróżnienie :) Miło mi widzieć tu moją Lale :)
    Wszytkie wybrane prace śliczniutkie :)

    Pozdrawiam cieplutko :)
    PS.Więcej moich laleczek na blogu sarenka91.blogspot.ie ,bo na moim fb nic się nie dzieje ;)