#CRMD – Marzec 2017

4

W marcu jak w garncu z przepięknymi pracami! Oficjalnie przegoniliście zimę swoim promieniującym talentem. Oto przed Wami podsumowanie marcowego CraftMonday!

Co to jest #CRMD (CraftMonday)?

Aby wziąć udział w akcji wystarczy wrzucić w poniedziałek na Instagrama swój aktualny projekt (nawet ten nieskończony) i oznaczyć go hashtagiem #CRMD

Jeżeli nie masz Instagrama to możesz wrzucić zdjęcie swojej pracy w komentarzu pod postem na moim fanpage’u (https://www.facebook.com/Qrkoko/), który pojawia się w każdy poniedziałek o 16:00.

Najciekawsze i najbardziej kreatywne zdjęcia wraz z linkami do ich właścicieli będę publikować na blogu w miesięcznym zestawieniu.

Tradycyjnie, jak co miesiąc zgłosiliście ponad 600 prac, z których musiałam wybrać tylko 30 najlepszych. Dobrze, że okres grzewczy mam za sobą, bo tak się zgrzałam podczas selekcji, że w życiu bym się nie wypłaciła! Poziom znowu był bardzo wysoki, więc miałam trudny orzech do zgryzienia, kiedy odrzucałam piękne prace na rzecz tych jeszcze piękniejszych. Na pewno w tym miesiącu jest co oglądać ;)

Pamiętajcie, że bawimy się dalej i już w najbliższy poniedziałek możecie wziąć udział w kolejnej edycji akcji #CRMD!

Uwaga! Teraz każde zdjęcie można kliknąć, aby obejrzeć je w powiększeniu.

Zapraszam do oglądania prac i śledzenia ich autorów. Kolejność zdjęć jak zawsze przypadkowa.Pacnij lajka jak tekst się podobał!

 
Polub mnie to nie przegapisz nowych postów

 

4 komentarze

  1. Wow, znalazłam się w marcowym zestawieniu ( Malinowa Broszka), to jakby św. Mikołaj z super prezentem mnie odwiedził. Bardzo dziękuję <3