#CRMD – Marzec 2016

1

Marcu jak w garncu. Podobno ;) Ja na pewno miałam niezły kocioł i ledwo starczyło mi czasu na robótki :) Za to Wy byłyście jak zwykle niezawodne! Dzięki Waszym umiejętnościom i pracom pełnym ciepła udało się zwabić wiosnę!

Co to jest #CRMD?

Aby wziąć udział w akcji wystarczy wrzucić w poniedziałek na Instagrama swój aktualny projekt (nawet ten nieskończony) i oznaczyć go hashtagiem #CRMD

Jeżeli nie masz Instagrama to możesz wrzucić zdjęcie swojej pracy w komentarzu pod postem na moim fanpage’u (https://www.facebook.com/Qrkoko/), który pojawia się w każdy poniedziałek o 16:00.

Najciekawsze i najbardziej kreatywne zdjęcia wraz z linkami do ich właścicieli będę publikować na blogu w miesięcznym zestawieniu.

Tradycyjne przedstawiam 30 wybranych prac z marcowego zestawienia. Zapraszam do obserwowania tych Twórców, bo robią naprawdę cudowne rzeczy :) Pamiętajcie też, że zabawa ciągle trwa, dlatego śmiało się dołączajcie!

Uwaga! Wprowadziłam do podsumowań jedno udogodnienie. Teraz każde zdjęcie można kliknąć, aby obejrzeć je w powiększeniu. Tak powinno być wygodniej ;)

Zapraszam do oglądania prac i śledzenia ich autorów. Kolejność zdjęć jak zawsze przypadkowa.

 Pacnij lajka jak tekst się podobał!

 
Polub mnie to nie przegapisz nowych postów